Artur Jankowski dyrektorem piłkarzy ręcznych NMC Górnika

  Był prezesem piłkarskiego klubu z Zabrza, teraz został dyrektorem w klubie piłki ręcznej.

  14.09.2013 GORNIK ZABRZE - ZAGLEBIE LUBIN
   fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

  Decyzją Rady Nadzorczej Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A Artur Jankowski 1 sierpnia objął funkcję dyrektora zarządzającego.

  - To dla mnie duże wyróżnienie i wyzwanie. Moja wiedza i wieloletnie doświadczenie będzie ważne, aby podnieść klub na wyższy poziom operacyjny i sportowy. Mamy przed sobą cele krótko- i długoterminowe, wspólnie z właścicielem klubu, panem Bogdanem Kmiecikiem, wiemy jak i co chcemy osiągnąć – mówi Artur Jankowski.

  Artur Jankowski jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Zasiada w Radzie Nadzorczej Górnik Zabrze SSA. Zawodowo związany był z biznesem mediów elektronicznych, prasą, reklamą, marketingiem oraz branżą IT secure, pracował m.in. w katowickim Sporcie. W latach 2011-14 był prezesem zarządu piłkarskiej spółki Górnik Zabrze SSA.

  - Artur Jankowski to osoba w środowisku sportowym i biznesowym dobrze znana i nikomu jej przedstawiać nie trzeba. Chcemy zbudować profesjonalny klub, który za kilka lat będzie bił się o Ligę Mistrzów. Wierzymy w to i jesteśmy pewni, że jest to w naszym zasięgu - powiedział prezes i właściciel Górnika Bogdan Kmiecik.

   

  Z tej samej kategorii