Jedna dobra połowa to za mało. Wysoka porażka szczypiornistek Ruchu

KPR Ruch Chorzow - KPR Jelenia Gora

Szczypiornistki Ruchu Chorzów przegrały na inaugurację Superligi z Piotrcovią 22:32. Podopieczne Rafała Przybylskiego dobrze zaprezentowały się tylko w pierwszej połowie.

Przed meczem z Piotrcovią zawodniczki Ruchu mogły mieć nadzieję na dobry wynik. W czasie letnich przygotowań oba zespoły mierzyły się czterokrotnie, z czego dwa mecze wygrał Ruch, dwa Piotrcovia.

Niedzielny mecz był równie wyrównany. Przynajmniej w pierwszej części, która zakończyła się 14:14. A po przerwie? Grał już tylko jeden zespół - Piotrcovia. Szybko wypracowała sobie 10 bramkową przewagę, której nie oddała już do samego końca.

Piotrcovia - KPR Ruch Chorzów 32:22 (14:14)