Jedna dobra połowa to za mało. Wysoka porażka szczypiornistek Ruchu

  Szczypiornistki Ruchu Chorzów przegrały na inaugurację Superligi z Piotrcovią 22:32. Podopieczne Rafała Przybylskiego dobrze zaprezentowały się tylko w pierwszej połowie.

  KPR Ruch Chorzow - KPR Jelenia Gora
   fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

  Przed meczem z Piotrcovią zawodniczki Ruchu mogły mieć nadzieję na dobry wynik. W czasie letnich przygotowań oba zespoły mierzyły się czterokrotnie, z czego dwa mecze wygrał Ruch, dwa Piotrcovia. 

   

  Niedzielny mecz był równie wyrównany. Przynajmniej w pierwszej części, która zakończyła się 14:14. A po przerwie? Grał już tylko jeden zespół - Piotrcovia. Szybko wypracowała sobie 10 bramkową przewagę, której nie oddała już do samego końca.

   

  Piotrcovia - KPR Ruch Chorzów 32:22 (14:14)

  Komentarze

  Napisz komentarz
  No photo
  No photo~PiotrcoviaUżytkownik anonimowy
  ~Piotrcovia :
  No photo~PiotrcoviaUżytkownik anonimowy
  Ta porażka mogła być jeszcze wyższa. Tuż przed meczem obserwator nie dopuścił do gry dwie zawodniczki Piotrcovii z 1wszej siódemki.Powód złe stabilizatory w których grają od 2 lat. Obserwator składa trenerowi Ruchu meldunek o wykonaniu "zadania" .Piotrcovia pokazała charakter .Ale wydaje się ,że popsuto dobre dotychczas relacje od wielu lat łączące kluby.Niech związek ujednolici w jakiej firmie należy się zaopatrzyć w taki sprzęt i stosować to w całej lidze a nie wg własnego zdania obserwatora. Tym razem zwyciężył sport a mogło być inaczej.
  11 wrz 17 12:12 | ocena:50%
  Liczba głosów:2
  50%
  50%
  Link do tego komentarza:
  No photo
  No photo~Katowicki Ruch nie ChorzowskiUżytkownik anonimowy
  ~Katowicki Ruch nie Chorzowski :
  No photo~Katowicki Ruch nie ChorzowskiUżytkownik anonimowy
  http://ocdn.eu
  11 wrz 17 05:29 | ocena:67%
  Liczba głosów:3
  67%
  33%
  Link do tego komentarza:
  Z tej samej kategorii