A nuż będzie niespodzianka?

  Bardzo stresująco zrobiło się w Ruchu po porażce na początku lutego w Kościerzynie. - Przegrałyśmy w złym stylu z "zaczarowanym" dla nas zespołem, który dwa sezony temu zepchnął nas do pierwszej ligi.

  KPR Ruch Chorzow - KPR Jelenia Gora
   źródło: Pressfocus

  Do dziś odczuwamy złość działaczy, ale i same na siebie jesteśmy strasznie wkurzone. Bo mogło być już dziewiąte miejsce w tabeli i spokój, a tak czeka nas walka o utrzymanie do maja - kapitan „Niebieskich”, Karolina Jasinowska, wróciła na chwilę do przedostatniego, bardzo ważnego ligowego meczu, w którym chorzowianki doznały porażki z ostatnim wówczas zespołem PGNiG Superligi.
  W minioną środę Ruch przegrał w Gdyni z mistrzem Polski, jednak nad morze pojechał w okrojonym składzie, a na parkiet wyszedł prosto z autokaru po ośmiogodzinnej podróży, więc ból po stracie punktów nie był tak dojmujący. - W Gdyni była dziesięcioosobowa garstka, a więc i wynik był przewidywalny, aczkolwiek liczyłyśmy, że bardziej się postawimy - kontynuuje „Karla”. - Ale nie wracajmy już do tego, co było. W sobotę pokażemy się wreszcie w pełnym 16-osobowym składzie, bo wszystkie dziewczyny są zdrowe, poza bramkarką Karoliną Kuszką. Niedawno w Pucharze Polski przegrałyśmy z Pogonią bardzo wysoko (aż 22 bramkami - przyp. red.), więc teraz trzeba mieć nadzieję, że one nas zlekceważą, a my będziemy miały ekstra dzień. Szczecin ma w składzie Cebulę, Blazević, Bancilon, a więc bramkostrzelne rozgrywające, a także nasze wychowanki Płomińską i Krupę, więc czeka nas - przede wszystkim w obronie - trudne zadanie. Z drugiej strony, nie ma się co załamywać. Gdzieś musimy złapać kolejne punkty, a nuż zdarzy się dzisiaj niespodzianka?

   

  Z tej samej kategorii