Niespodzianka w Kościerzynie. Beniaminek rozgromił Ruch!

  Piłkarki ręczne Ruchu Chorzów przegrały na wyjeździe z UKS-em PCM Kościerzyna aż 36:16.

  Ruch Chorzow - KPR Jelenia Gora
   fot. Tomasz Stefanik  /  źródło: Pressfocus

  Beniaminek z Kaszub zaczął ten mecz odważnie, rzucając trzy bramki z rzędu. Ruch jednak szybko się odgryzł i objął prowadzenie 5:4. To były jedyny dobry moment dla chorzowianek w tym spotkaniu. Później do głosu niespodziewanie doszły gospodynie, które były niebywale skuteczne. Ruch gubił się w ataku, w pierwszej połowie zdołał rzucić zaledwie osiem goli.

   

  W drugiej połowy goście mieli rzucić się do odrabiania strat, ale Kościerzyna grała dziś jak szalona. Od stanu 15:10 zrobiło się 29:12! To był nokaut. Od 14 listopada UKS nie wygrał przecież żadnego meczu, a dziś świętował zwycięstwo z zespołem, który, wydawać by się mogło, był już bardzo bliski utrzymania. Tymczasem Ruch musiał dziś przełknąć gorzką pigułkę. Ostatecznie przegrał 16:36.

   

  UKS PCM Kościerzyna - KPR Ruch Chorzów 36:16 (15:8)

   

  UKS PCM: Brzezińska, Liskowska - Górna 9, Borysławska 9, Mokrzka 5, Żukowska 4, Bunikowska 4, Wójcik 2, Białek 1, Ziółkowska 1, Belter 1 oraz Jakubowska, Sus.

  KPR Ruch: Ciesiółka - Benducka 4, Masłowska 2, Rodak 2, Płomińska 2, Tracz 2, Ważna 1, Stokowiec 1, Krzymińska 1, Żakowska 1 oraz M.Drażyk, Piotrkowska, A.Drażyk.

  Komentarze (16)

  Napisz komentarz
  No photo
  No photo~GeRatUżytkownik anonimowy
  ~GeRat :
  No photo~GeRatUżytkownik anonimowy
  Czy Józefem Kowalskim nie jest ten sam Pan co pisał na Facebooku KPRu że za rok będzie medal,a wczoraj dał komentarz który za chwile usunął obrażający zawodniczki,wychwalający pod niebiosa Panią trener,oraz taki że powinny grać juniorki ( zależy Mu na tym ) ? Człowieku różnica pomiędzy seniorkami a juniorkami jest jak między Ruchem a góRnikiem!! Panie KN ochłoń Pan,bo pisze Pan głupoty,a potem je usuwa
  24 kwi 16 15:11 | ocena:83%
  Liczba głosów:12
  83%
  17%
  | odpowiedzi: 1
  Link do tego komentarza:
  No photo
  No photo~kibic piłki.rUżytkownik anonimowy
  ~kibic piłki.r
  No photo~kibic piłki.rUżytkownik anonimowy
  do ~Józef Kowalski:
  No photo~Józef KowalskiUżytkownik anonimowy
  23 kwi 16 20:46 użytkownik ~Józef Kowalski napisał
  Jak to jest Żakowska-1, Benducka-4 - wstyd,wstyd,wstyd. Niech szukają sobie klubów. Ale jedno pytanie....kto ich będzie chciał.
  Każdy klub z chęcią wziąłby te zawodniczki. Winić za ostatnie porażkę i cały sezon powinien pan prezesa, który na tak ważny mecz każe jechać w dniu meczu i grać po wyjściu z autobusu po drugie Nida się dwoma typowymi rozgrywającymi ciągnąć całego sezonu.
  24 kwi 16 12:04 | ocena:100%
  Liczba głosów:13
  100%
  0%
  Link do tego komentarza:
  No photo
  No photo~Sebastian Użytkownik anonimowy
  ~Sebastian
  No photo~Sebastian Użytkownik anonimowy
  do ~Józef Kowalski:
  No photo~Józef KowalskiUżytkownik anonimowy
  23 kwi 16 20:50 użytkownik ~Józef Kowalski napisał
  Poprzedni komentarz został usunięty. Stare zawodniczki grają przeciw Trenerowi-dlaczego bo muszą zapierdzielać na treningach. Panie prezesie wywalić te z kontraktami i wziąść tylko juniorki. Więcej niż gwiazdeczki by nie przegray. A jutro rozmowa z Prezes
  Człowieku chuba Cie poniosło. Powinieneś przeprosić dziewczyny za takie słowa.
  24 kwi 16 11:52 | ocena:100%
  Liczba głosów:13
  100%
  0%
  Link do tego komentarza:
  Z tej samej kategorii