Czas na piłkę ręczną i siatkówkę

STS rozszerza swoją działalność poza piłkarskie stadiony. Vive TAURON Kielce i Asseco Resovia – to właśnie z tymi klubami do końca sezonu 2017/2018 umowami sponsorskimi związała się firma STS. – Czujemy się klubem, którego sukcesy są dla całej Polski, nie tylko na skalę regionu. Tym bardziej cenimy sobie umowę z ogólnopolskim partnerem świadomie budującym swoją markę – mówi Bertus Servaas, prezes Vive Kielce.

Ręczna
 fot. Radosław Jóźwiak  /  źródło: Cyfrasport

Co znajdzie się wśród działań płynących z tej współpracy? Na strojach klubowych szczypiornistów z Kielc oraz siatkarzy z Rzeszowa znajdzie się logo bukmachera, a ekspozycja brandingu będzie miała miejsce podczas spotkań w Hali Legionów oraz na Podpromiu. Współpraca dotyczy także social media i strony internetowej obu podmiotów.

 

– Dziękujemy za okazane zaufanie od tak znaczącej marki sportowej, która jest liderem w swojej branży. Podpisanie umowy z partnerem, który ma doskonałe rozeznanie wśród potencjału marketingowego klubów sportowych w Polsce ma znaczenie nie tylko biznesowe, ale również prestiżowe. Mam nadzieję, że podjęcie współpracy przyniesie obu stronom sukcesy sportowe, wizerunkowe oraz handlowe – dodaje Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii SA.

 

ROZMOWA Z MATEUSZEM JUROSZKIEM, PREZESEM STS

 

STS doskonale wie jak unifikować sympatyków swoich klubów z całej Polski. Stąd w planach wiele akcji kierowanych bezpośrednio do nich, czyli spotkania z kibicami szczypiornistów i siatkarzy oraz zaangażowanie STS w oprawę meczów. Żeby przekonać się jak owocna może być współpraca z fanami sportu wystarczy wspomnieć o akcjach takich jak „KolorujeMY”, w ramach której kibice remontowali domy dziecka czy „Gramy z kibicami”, co pozwoliło sympatykom kilkunastu klubów wygrać środki na dofinansowanie opraw meczowych. Kiedy w lipcu 2015 roku Lech Poznań podejmował FC Basel w trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, kibice Kolejorza sami mogli wybrać w jakich koszulkach zawodnicy ich klubu rozegrają wyjazdowe spotkanie.

 

Artykuł sponsorowany

 

 

Z tej samej kategorii