Widzew pyta o banitów z Sosnowca

Sebastian Dudek i Krzysztof Markowski, dwaj weterani usunięci z zespołu Zagłębia na początku kwietnia, znaleźli się w orbicie zainteresowań łódzkiego Widzewa. III-ligowiec nie złożył wprawdzie piłkarzom oficjalnych ofert, ale sonduje możliwość ich angażu. Niekoniecznie jednak obu jednocześnie.

27.10.2015 ZAGLEBIE SOSNOWIEC - CRACOVIA PUCHAR POLSKI PILKA NOZNA
 fot. Michał Stańczyk  /  źródło: Cyfrasport

Markowski to dobry znajomy Przemysława Cecherza, obecnego szkoleniowca Widzewa. W sezonie 2012/2013 trener ten prowadził Kolejarza Stróże, a „Maro” był tam jedną z wiodących postaci. Dobre wspomnienia pozostały. Niewykluczone zatem, że po czterech latach drogi obu panów ponownie się skrzyżują.
Z kolei Dudek reprezentował już barwy Widzewa - właśnie w sezonie 2012/2013. Przeprowadził się do Łodzi jako mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław. Co ciekawe, już w inauguracyjnej kolejce zagrał wówczas przeciwko obrońcom tytułu i strzelił im gola, a ekipa z Łodzi wygrała 2:l. To było jego jedyne trafienie w tamtym cyklu. Dzisiaj pełni rolę banity, ale mimo 37 lat na karku wciąż budzi zainteresowanie poważnych marek.
Rok starszy Markowski za 10 dni stanie się wolnym zawodnikiem. Kontrakt Dudka z Zagłębiem ważny jest natomiast do końca czerwca 2018 roku. Mimo prób ze strony kierownictwa klubu nie zostały do tej pory podjęte rozmowy na temat rozwiązania umowy za porozumieniem stron. Zawodnik konsekwentnie nie odbiera telefonów.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~franzUżytkownik anonimowy
~franz :
No photo~franzUżytkownik anonimowy
skoro nie odbiera, to zwolnić dyscyplinarnie. Pobiera pensję? Ma obowiązek stawiać się w pracy. Po urlopach, dać go rezerw i niech biega chłopak.
20 cze 17 12:20 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ddUżytkownik anonimowy
~dd :
No photo~ddUżytkownik anonimowy
Jak nie odbiera telefonów no to jak. Jest piłkarzem -ma się zgłosić na trening ? Czy też nie musi ? Przecież to chore.
20 cze 17 12:00 | ocena:100%
Liczba głosów:5
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~1906Użytkownik anonimowy
~1906 :
No photo~1906Użytkownik anonimowy
Chore to jest co robi sztab szkoleniowy
20 cze 17 16:20 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii