Hubert Tylec żegna Zagłębie po 10 latach

Jeszcze na początku tego tygodnia wydawało się, że wiosną Zagłębie będzie miało dwóch zawodników na wypożyczeniu w Siarce Tarnobrzeg. Dzisiaj wiadomo, że taki scenariusz nie dojdzie do skutku.

Hubert Tylec
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Wprawdzie Konrad Zaradny podpisze kontrakt z II-ligowcem, ale w grę wchodzi już tylko transfer definitywny. Tym samym skrócony zostanie okres wypożyczenia zawodnika do Rakowa Częstochowa, w pierwotnym założeniu mający potrwać do końca tego sezonu.

Wciąż nie wiadomo natomiast, gdzie zagra w najbliższej rundzie Hubert Tylec, który jesienią przebywał w Skrze Częstochowa. Ostatnie tygodnie spędził na nieustannych wojażach, poddając się testom w zespołach niżej obecnie notowanych niż Zagłębie. Nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Dzisiaj jego kontrakt z sosnowieckim klubem zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Pożegna się z klubem po bez mała 10 latach.

Jak wcześniej informowaliśmy Adrian Czaplak jest bliski podpisania umowy z Sołą Oświęcim.

Na Kresową wrócił natomiast Fabian Klama, który sprawdzany był w GKS-ie Bełchatów. Sportowo testy zaliczył, ale nie dogadano się co do warunków współpracy. W tym półroczu prawdopodobnie nie zmieni klubowych barw.

Z tej samej kategorii