Napastnik z Ludowego nie dla Piasta - gliwiczanie zaoferowali za mało

Lada dzień naszkicowana zostanie najbliższa przyszłość Vamary Sanogo. Jeśli francuski napastnik opuści Zagłębie, zagra w jednym z klubów Lotto Ekstraklasy. Wiadomo jednak, że nie będzie nim Piast.

Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Gliwiczanie jako pierwsi posłali do Sosnowca oficjalne pismo z zapytaniem o warunki angażu piłkarza z iworyjskim paszportem. Nie byli jednak w stanie zaoferować za zawodnika satysfakcjonującej jego obecnego pracodawcę kwoty.

 

Mimo sporego zainteresowania czarnoskórym snajperem prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym Sanogo zostaje przy Kresowej. Jeśli tak się stanie, wiosną trener Dariusz Banasik będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Do zespołu dołączy bowiem najlepszy strzelec poprzedniego sezonu, Michał Fidziukiewicz, który ostatnie pół roku spędził na rehabilitacji po operacji stawu biodrowego. Gra dwójką klasowych, jak na I ligę, egzekutorów oznaczać będzie konieczność posadzenia na ławkę rezerwowych, któregoś z doświadczonych graczy środka pola – kapitana Sebastiana Dudka, Łukasza Matusiaka bądź Tomasza Nowaka.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~PiastunkaUżytkownik anonimowy
~Piastunka :
No photo~PiastunkaUżytkownik anonimowy
Dobrze zrobił Piast. Za miernego piłkarza (napastnika- w I lidze ażżżż 5 goli) nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci tyle, ile chce zawodnik i jego menago. To wypożyczony z Piasta Angielski strzelił więcej goli i może w każdej chwili wrócić do Piasta za...darmo!
Jeżeli kogoś stać na lipę to proszę bardzo. Frajerów w Ekstraklasie jest mnóstwo i mnóstwo byle jakich zawodników chce niebotycznych sum za siebie.
3 sty 17 11:26 | ocena:80%
Liczba głosów:5
20%
80%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NormalsUżytkownik anonimowy
~Normals :
No photo~NormalsUżytkownik anonimowy
Podobno Real Madryt i Barcelona włączył sie w walke o tego skutecznego zawodnika
2 sty 17 17:58 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii