Ofensywa kontraktowa przy Bukowej. Powrót po (dwunastu) latach

Katowiczanie wyjeżdżają dziś na zgrupowanie do Trzebnicy. Jeszcze przed ruszeniem w drogę, nowi zawodnicy podpisali umowy z GieKSą.

Dawid Plizga
 źródło: newspix.pl

Już po sobotnim sparingu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza trener Piotr Mandrysz wystawił pozytywne oceny - i rekomendacje zakontraktowania - zawodników grających w tym spotkaniu. Mowa o Rafale Kulińskim, Wojciechu Słomce oraz czeskim napastniku, Jakubie Yunisie.

 

Kuliński - 22-letni pomocnik, mający już za sobą grę w rezerwach GieKSy - we wtorek podpisał umowę jako pierwszy, wiążąc się z klubem na rok. Chwilę potem „wielki powrót” (po 12 latach) na Bukową odnotował Dawid Plizga, też sygnując roczną (z opcją przedłużenia) umowę.

 

Potwierdziły się też informacje o poniedziałkowej udanej misji menedżera sekcji, Dariusza Motały, w Czechach; zawodnikiem GieKSy „lada chwila” zostanie też (wypożyczenie na rok, z opcją pierwokupu) sprawdzany w sobotę wspomniany Yunis z Sigmy Ołomuniec. Na razie on - i wspomniany Słomka - udają się na zgrupowanie do Trzebnicy, a finalizacja umów z ich klubami nastąpi w kolejnych dniach.

 

Nie będzie zawodnikiem GKS-u Krzysztof Danielewicz. - Nie dogadaliśmy się - mówił nam w poniedziałek pomocnik, który akurat był w drodze do Chojnic, gdzie podpisał roczny kontrakt. Obie strony - i GieKSa, i sam piłkarz - nie chcieli zdradzać szczegółów owego „niedogadania”. Według (bardzo) nieoficjalnych wieści, w klubie zachwytu nie wywołały wyniki testów badających przygotowanie fizyczne piłkarza.

Komentarze (9)

Napisz komentarz
No photo
No photo~FC.KnurówUżytkownik anonimowy
~FC.Knurów :
No photo~FC.KnurówUżytkownik anonimowy
Tyle lat gry w 1 lidze , już najwyższy​ czas aby GieKSa awansowowała do ekstraklasy​ - tam gdzie jej miejsce. Przed rokiem po 5 latach 1 - szo ligiowej banicji awansowała moja ukochana Gdyńska Areczka i w niedawno zakończonym sezonie sprawiła wszystkim jej fanom wspaniały prezent zdobywając Puchar Polski i przed kilkoma dniami Superpuchar. Przez 2 miesiące Arkowcy odnieśli więcej sukcesów niż Gdańska Lechia przez wszystkie lata swego istnienia.Niedawno do Extraklasy awansował Zabrski Górnik po komplecie 6 zwycięstw w 6 ostatnich kolejkach​ , teraz kolej na Was. Swoją​ postawą w minionym sezonie gdy zakwalifikowali​ się do obecnej​ edycji​ Ligi Europy Arkowcy ukoili mi moje straszne cierpienia​ gdy niedawno z powodu ciężkiej choroby straciłem po ponad 5 latach związku najpiękniejszą dziewczynę jaka chodzi po ziemi a zarazem swoją ukochaną​. Wyzdrowiałem ale niestety 3 miesiące​ za późno a mój skarb , 20 letnia Angelika Hallmann z Orłowa nie miała już siły na mnie czekać i zerwała, wiążąc się z 3 lata młodszym od siebie huliganem , któremu miłość do niej pomogła stać się lepszym człowiekiem​. 26 letni Student Medycyny który za rok stanie się lekarzem przegrał z 17 letnim huliganem. Strasznie cierpiałem i targnąłem się na swoje życie​. Niestety a raczej szczęśliwie udało się uratować​ mi życie choć musiałem przez kilka dni leżeć na OIOM - ie gdzyż lekarze musieli wprowadzić mnie i przez 62 h utrzymywać w śpiączce farmakologicznej . Nie potrafiłem otrząsnąć się po utracie ukochanej i myślałem że nigdy już się nie otrząsnę choć obiecałem że nigdy już się na swoje życie nie targnę. Ból był nie do wytrzymania bo kochałem ją nad życie , dopiero jedna cudowna niespełna 2 lata starsza cudownąa dziewczyna o złotymi isercu i zwycięstwa Arki w Pucharze i Superpucharze Polski sprawiły że życie jest cudowne. Nikt tak bardzo nie skrzywdził mnie jak Angelika Hallman z Gdyni ale z serca wybaczam jej i życzę wszystkiego co najlepsze z ukochanym. Zapominam powoli o Tobie.Nigdy nie życzę Ci żebyś przeszła to co ja. Pozdrawiam wszystkich Arkowców z Knurowa na Górnym Śląsku.
12 lip 17 02:45 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Gonzalez do Niebieskie KatowiceUżytkownik anonimowy
~Gonzalez do Niebieskie Katowice :
No photo~Gonzalez do Niebieskie KatowiceUżytkownik anonimowy
Ty sie martw o Twój skorumpowany biedny klubik.Tylko frajerzy tak zdobywajá fany czyli kradnác je.A Niebieskich Katowic juz nie ma.W Kato tylko Gieksa.
11 lip 17 16:30 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Niebieskie KatowiceUżytkownik anonimowy
~Niebieskie Katowice :
No photo~Niebieskie KatowiceUżytkownik anonimowy
Zawsze w cieniu Ruchu. Szyjcie nowe fany ;-)
11 lip 17 15:44 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii