Potężny Chorwat bardzo blisko Podbeskidzia!

Marin Orsulić może grać na środku obrony, jak również jako defensywny pomocnik. W tym tygodniu ma podpisać kontrakt.

Podbeskidzie stadion
 fot. Piotr Kucza  /  źródło: newspix.pl

Chorwat ma świetne warunki fizyczne, bo mierzy aż 195 cm wzrostu. W bielskiej drużynie obecnie wyższy jest jedynie bramkarz Wojciech Kaczmarek (200 cm), ale wśród graczy z pola nie ma tak rosłych zawodników. 29-letni Orsulić ostatnie pół roku spędził w Tromso IL. W tym czasie w lidze norweskiej rozegrał 7 spotkań, grał m.in. z czeskim napastnikiem Zdenkiem Ondraszkiem, który podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.

 

Orsulicowi w grudniu wygasł kontrakt i jest wolnym zawodnikiem. Trener Robert Podoliński obserwował go już wcześniej, gdy był szkoleniowcem Cracovii. Orsulić jest wychowankiem NK Zagrzeb. W sezonie 2014/15 występował w CSKA Sofia, wcześniej grał m.in. w lidze azerskiej w barwach Xazar Lankaran. Jak prezentuje się piłkarz, który w tym tygodniu ma zostać zawodnikiem bielskiej drużyny, można zobaczyć na dołączonym filmie.

 

 

 

 

Podbeskidzie w tym okienku transferowym, jak na razie pozyskało jedynie obrońcę Pawła Baranowskiego, który wrócił do drużyny po sześciu latach przerwy.

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Damian Użytkownik anonimowy
~Damian
No photo~Damian Użytkownik anonimowy
do ~bodek:
No photo~bodekUżytkownik anonimowy
13 sty 16 22:24 użytkownik ~bodek napisał
wisi mi wygląd redaktora Błażyńskiego, chce zająć się artykułem: Nie mam nic do tego Orsulica , bo zwyczajnie nie znam, ale mam jedno takie przemyślenie , jakim cudem w polskiej piłce ma byc dobrze skoro w wiekszości klubów skauting polega na zasadzie : o
Problemem polskiej piłki jest coś innego. Nadmiar pieniędzy. Przeplacanie piłkarzy. Jeśli byle jaki grajek zarabia 30 tyś to coś jest nie tak. W Czechach i na Słowacji są w ligach normalne stawki. A te drużyny osiągają o wiele większe sukcesy niż nasze.
13 sty 16 23:22
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~bodekUżytkownik anonimowy
~bodek :
No photo~bodekUżytkownik anonimowy
wisi mi wygląd redaktora Błażyńskiego, chce zająć się artykułem: Nie mam nic do tego Orsulica , bo zwyczajnie nie znam, ale mam jedno takie przemyślenie , jakim cudem w polskiej piłce ma byc dobrze skoro w wiekszości klubów skauting polega na zasadzie : obecny trener kiedyś, gdzieś widział danego zawodnika lub lubi jego menadżera, ewentualnie menadżerowie robią objazd klubów ze swoimi "niewolnikami"?
13 sty 16 22:24
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Czytelnik do Kazka Użytkownik anonimowy
~Czytelnik do Kazka
No photo~Czytelnik do Kazka Użytkownik anonimowy
do ~Kazek W.:
No photo~Kazek W.Użytkownik anonimowy
13 sty 16 17:00 użytkownik ~Kazek W. napisał
Dlaczego pan Błażyński zgodził się na pokazanie jego wizerunku? Obecność tego wizerunku sprawia, że czytany artykuł wygląda na groteskowy i nie ma ochoty czytać go na poważnie.
Jak taki chojrak z Ciebie. To pokaż Twój wizerunek. Przypuszczam, że 30 kilogramów nadwagi przynamniej :)
13 sty 16 19:18
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii