Duże zainteresowanie młodymi z Górnika. Konrad Nowak blisko wypożyczenia do Rozwoju

Piłkarze Górnika Zabrze, którzy grają w rezerwach cieszą się dużym zainteresowaniem innych klubów.

Konrad Nowak
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Utalentowany pomocnik Górnika Zabrze jest bliski wypożyczenia do Rozwoju Katowice. 21-letni Konrad Nowak trenował we wtorek z piłkarzami beniaminka I ligi, zaś działacze obu klubów ustalają warunki półrocznego wypożyczenia piłkarza. 

Przypomnijmy, że Konrad Nowak, który jest wychowankiem Rozwoju w ekstraklasie w barwach Górnika rozegrał 33 mecze i strzelił jednego gola. Jednego, ale jakże pięknego, mianowicie w spotkaniu z Lechem Poznań. W rundzie wiosennej, już w barwach Rozwoju, będzie miał szansę na częstsze występy i tym samym możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń piłkarskich. 

To nie koniec roszad personalnych w Górniku. Na testach w klubach niższych klas znajduje się spora grupa zawodników, którzy ostatnio występowali w III-ligowych rezerwach zabrzańskiego klubu. I tak, w II-ligowej Legionovii Legionowo sprawdzani są bracia Łukasz i Rafał Wolsztyńscy. Trenerem tego klubu jest dobrze znany w Zabrzu Ryszard Wieczorek, który miał wcześniej Wolsztyńskich w Limanovii Limanowa. 

Adam Wolniewicz odbywa z kolei testy w Siarce Tarnobrzeg, Karol Pstuś w Szombierkach Bytom, Krystian Furgacz w LKS Bełk, zaś Mateusz Hreśka w Podhalu Nowy Targ.

Dodajmy, że wiele klubów I ligi wyraża mocne zainteresowanie pozostałymi graczami Górnika znajdującymi się na zimowej liście transferowej klubu.

 

Z tej samej kategorii