W Kluczborku pięciu piłkarzy dalej walczy o kontrakty

W drugoligowym MKS-ie Kluczbork zakończono wstępny etap wybory piłkarzy, którzy mieliby zasilić skład drużyny w nowym sezonie.

MKS Kluczbork
 fot. mkskluczbork.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Dobiegł końca trzydniowy casting, który od wtorku do czwartku odbywał się na piłkarskich obiektach przy Sportowej w Kluczborku. Sztab szkoleniowy MKS-u Kluczbork podziękował za udział w treningach zawodnikom, którzy kandydowali do gry w barwach naszego drugoligowca, a byli to: Piotr Rogala i Adrian Bednarski (Korona II Kielce), Michał Szal (Polonia Bytom), Szymon Dymińczuk (TOR Dobrzeń Wielki), Michał Czabanowski (MKS Gogolin), Grzegorz Gryl (LZS Kup) i Przemysław Bella (Pelikan Łowicz).

W dalszej grze o miejsce w kadrze MKS-u pozostało pięć nazwisk i zawodnicy ci przystąpili już, bądź przystąpią do negocjacji transferowych. O wszystkim zadecyduje najbliższy sparing z ROW-em Rybnik, który na boisku KKS-u rozegrany zostanie 7 lipca (piątek).

Nie dotyczy to testowanych bramkarzy. Tu swój wewnętrzny przegląd prowadzi trener golkiperów Marcin Feć i jak informuje: sytuacja jest dynamiczna. Pewnym jest, że w grę na tej pozycji wchodzą wyłącznie zawodnicy spełniający wymogi tzw. "młodzieżowca", czyli tacy, który nie skończyli jeszcze 21 lat.

 

Z tej samej kategorii