Duet „na tak”, czyli będą kolejne angaże w Katowicach

Jest sygnał od sztabu szkoleniowego, że obaj zawodnicy ocenieni zostali pozytywnie - tak prezes GieKSy, Wojciech Cygan, odpowiedział nam na pytanie o Igora Sapałę i Rafała Góreckiego.

Rafal Gorecki
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Zarówno 21-letni defensywny pomocnik Piasta Gliwice, jak i niespełna 19-letni boczny obrońca Progresu Kraków w sobotniej potyczce sparingowej byli w katowickiej ekipie jedynymi, którzy dopiero walczyli o angaż przy Bukowej. I wiele wskazuje na to, że im się powiedzie...


Warto pamiętać również, że „w poczekalni” wciąż znajduje się sprawa Armina Cerimagicia. Bośniak podpisał już umowę z GKS-em Katowice, która obowiązywać ma od 1 lipca. Działacze wicelidera nie kryją jednak, że chcieliby kwestię jego przeprowadzki na Bukową sfinalizować jeszcze w tym okienku. A raczej - w tym tygodniu. W niedzielę katowiczanie wylatują przecież do Turcji.

 

- Jeżeli nie zostanie naszym piłkarzem do tego momentu, przejdzie do nas dopiero latem - prezes Cygan stawia sprawę jednoznacznie. Rzecz w tym, że - przynajmniej w ostatnich dniach - trudno mówić o jakimkolwiek postępie w rozmowach z Górnikiem Zabrze.

Z tej samej kategorii