Sanogo może wrócić do Zagłębia Sosnowiec!

Przed startem nowego sezonu sosnowiczanie chcą sięgnąć po trzech zawodników Legii. Najbardziej elektryzuje perspektywa powrotu na Stadion Ludowy francuskiego snajpera, Vamary Sanogo.

Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

22-letni zawodnik był piłkarzem Zagłębia jesienią 2016 roku. Pokazał się z bardzo dobrej strony, zdobył pięć bramek, a zimą niespodziewanie podpisał kontrakt z mistrzami Polski. Wiosnę miał spędzić na wypożyczeniu przy Kresowej, jednak na przeszkodzie stanęła kontuzja kolana i konieczność operacji.
Tercet legionistów, którzy znaleźli się na celowniku Zagłębia, uzupełniają 20-letni pomocnicy – Rafał Makowski oraz Tomasz Nawotka.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~prgUżytkownik anonimowy
~prg
No photo~prgUżytkownik anonimowy
do ~Zagloba :
No photo~Zagloba Użytkownik anonimowy
25 cze 17 10:41 użytkownik ~Zagloba napisał
Po co ? Chciał do Legii to niech tam grzeje ławę . Wole chłopaków z rezerw niż legijny szrot ktory po naprawie zostanie zabrany w trakcie sezonu .
NIE grzeje lawy tylko sie leczy mial kontuzje Legia pozyskala kontuzjowanego zawodnika zaglebia by nie bylo stac na jego rehabilitacje i doprowadzenie do formy znawco wlasnych pilkarzy sam jestes szrot Legia ma szeroka kadre dzieki temu szrotowi zaglebie jest tu gdzie jest a nie w 3 lidze losiu dzieki wytrenowanym zawodnikom na wysokim poziomie majacym stycznosc z profesjonaqlnym klubem i walke z zawodnikami jakosciowymi to ze przegrywaja rywalizacje z zawodnikami swojej reprezentacji to nie wstyd i nie oznacza szrotu samo to ze taka gwiazda KUCHENKARZA siedzi na lawce jak Hamalajnen muwi sama za siebie jakim klubem jest L
25 cze 17 13:04 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Zagloba Użytkownik anonimowy
~Zagloba :
No photo~Zagloba Użytkownik anonimowy
Do prg . Po pierwsze większość wypożyczonych wraca do Legii i wszelki ślad po nich ginie takie to asy . Po drugi znawco futbolu Legia pozbawiła nas w trakcie sezonu Magiery i Sanogo a brakło punktu do awansu czyli go nas pozbawili . No i Sanogo miał kontuzje z która grał . Operacja nie była wymagana natychmiast i mogła byc zrobiona po sezonie .
25 cze 17 13:14 | ocena:80%
Liczba głosów:5
20%
80%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~po7onistko tota7na komp7omitacjaUżytkownik anonimowy
~po7onistko tota7na komp7omitacja
No photo~po7onistko tota7na komp7omitacjaUżytkownik anonimowy
do ~prg:
No photo~prgUżytkownik anonimowy
25 cze 17 13:04 użytkownik ~prg napisał
NIE grzeje lawy tylko sie leczy mial kontuzje Legia pozyskala kontuzjowanego zawodnika zaglebia by nie bylo stac na jego rehabilitacje i doprowadzenie do formy znawco wlasnych pilkarzy sam jestes szrot Legia ma szeroka kadre dzieki temu szrotowi zaglebie
ty już więcej nic nie "mUw" !!!
25 cze 17 17:42 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii