Przechwycili Zagłębiu Francuza w ostatniej chwili

W dzisiejszym sparingu z GKS-em Tychy nie zagra młodzieżowy reprezentant Francji, którego przyjazd do Sosnowca zapowiadany był od kilku dni. W ostatniej chwili zmienił zdanie i poleciał w inny rejon Europy. Wybrał ofertę jednego z klubów portugalskich.

Zaglebie Sosnowiec
 fot. Maciej Wasik  /  źródło: własne

Z grona testowanych w Zagłębiu graczy najbliżej podpisania kontraktu jest Bienvenue Basala-Mazana, były reprezentant niemieckich reprezentacji młodzieżowych posiadający paszport Demokratycznej Republiki Konga. Przypomnijmy, że jego nominalna pozycja to prawa obrona, ale może również zagrać w drugiej linii. Decyzja w jego sprawie zapadnie już dzisiaj.
Do soboty sprawdzani będą natomiast trzej piłkarze portugalskojęzyczni. Tercet tworzą Brazylijczycy - Gabriel Alleoni (napastnik) i Giacomo Mello (pomocnik) - oraz Portugalczyk Nuno Malheiro (obrońca). Ich losy znane będą po sparingu z Karpatami Lwów. Wtedy również dowiemy się, czy przy Kresowej na dłużej zabawi skrzydłowy z Korony Kielce, Eryk Borczyński. Do domu wrócił już natomiast inny młodzian – Jakub Czelej.
W przyszłym tygodniu ruszyć powinien temat wypożyczenia trzech zawodników Legii – Rafała Makowskiego, Tomasza Nawotki i Vamary Sanogo. Niewykluczone, że przy Kresowej pojawią się w komplecie. Jeśli nie będzie to możliwe, pierwszeństwo będzie miał Makowski.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Maciek SosnowiecUżytkownik anonimowy
~Maciek Sosnowiec :
No photo~Maciek SosnowiecUżytkownik anonimowy
Jak dobrze, że jesteście i informujecie o wszystkim na bieżąco, gdyby nie informacje zawarte tutaj, nie wiedziałbym o połowie ruchów w klubie. Dzięki za rzetelne i błyskawiczne przekazywanie informacji. Dobre dziennikarstwo.
28 cze 17 13:10
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii