Tajemniczy piłkarze trenują pod okiem sztabu Warzychy

Chorzowianie trenują w nieco szerszym składzie niż w dniu startu przygotowań. Są wśród nich piłkarze, których nazwisk nie ujawniono.

Cracovia Krakow - Ruch Chorzow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Do zespołu dołączyli Adam Pazio, który otrzymał kilka dni dodatkowego urlopu, oraz Paweł Oleksy, z którym prowadzone są rozmowy na temat jego dalszej przyszłości. Kontrakt obrońcy wygasa 30 czerwca. Nie wiadomo także, czy w nowym sezonie w barwach „Niebieskich” grać będzie Pazio.
Pod okiem trenera Krzysztofa Warzychy trenuje też Jakub Żmuda. 20-latek miniony sezon spędził na wypożyczeniu w drugoligowej Polonii Bytom, w której zanotował 20 występów. We wtorek do Chorzowa przyleciało kilku nowych piłkarzy. Klub jednak ich nazwiska trzyma w tajemnicy, informując jedynie, że personalia poda, gdy ci podpiszą umowy z Ruchem. Udało nam się jedynie dowiedzieć, że wszyscy są obcokrajowcami. Jeden pochodzi z Ameryki Południowej, a pozostali z Europy.
Tymczasem chorzowianie przedstawili drugiego rywala podczas letnich przygotowań. W sobotę 22 lipca Ruch zagra w Karwinie z tamtejszym MFK. Przypomnijmy, że pierwszym sparingpartnerem "Niebieskich" w okresie przygotowawczym będzie drugoligowy Rozwój Katowice. Mecz zaplanowano na 5 lipca.

 

Komentarze (18)

Napisz komentarz
No photo
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
~zgredek :
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
ten klub pokazuje, ile są warte wszystkie warunki licencji, zakazy i przepisy PZPNu. Czy jest coś, czego by nie obeszli?
28 cze 17 16:11 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Mesko Użytkownik anonimowy
~Mesko :
No photo~Mesko Użytkownik anonimowy
Nie mają kasy żeby oddać wierzycielom, a mają na transfery? Kogo tym razem przekręcą w Chorzowie? Tę patologiczną organizację, bo nie jest to klub sportowy, trzeba zlikwidować jak najszybciej, bo moim zdaniem to wygląda jak jakaś szajka!
28 cze 17 15:04 | ocena:62%
Liczba głosów:13
62%
38%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanUżytkownik anonimowy
~Jan :
No photo~JanUżytkownik anonimowy
Jak dlugo w PZPN jest A.P tak dlugo Ruch bedzie ciagniety za uszy , napewno anuluja odebrane punkty a moze w porywach PZPN da im +5pkt
28 cze 17 17:51 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii