Jeden przyszedł, drugi odejdzie

Klub podpisał umowę z Adrianem Liberackim. Były gracz Stali Mielec dobrze wypadł w poprzednim tygodniu w sparingu z Rozwojem, chociaż wcześniej nie grał przez osiem miesięcy z powodu kontuzji pachwiny.

Adrian Liberacki Daniel Paszek
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Pressfocus

Jego nominalna pozycja to lewa obrona, ale defensor może także grać na prawej stronie defensywy oraz na środku. Z kolei dzisiaj Izba ds. rozwiązywania sporów sportowych ma podjąć decyzję w sprawie Jakuba Araka. Z naszych informacji wynika, że będzie ona korzystna dla piłkarza. Arak złożył wniosek do PZPN-u o rozwiązanie umowy z winy klubu ze względu na zaległości finansowe. - W klubie trwa restrukturyzacja, która nie została oprotestowana przez PZPN, a spółka musi funkcjonować zgodnie z prawem gospodarczym. Dlatego nie możemy teraz płacić zaległości, które powstały przed 23 czerwca, a które stały się podstawą wspomnianego wniosku napastnika – tłumaczy „Sportowi” Janusz Paterman. PZPN zwraca jednak uwagę, że w tym przypadku ważniejsze są przepisy piłkarskie, a nie prawa gospodarczego.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
~zgredek :
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
podobno agent Kapustki strasznie chce przenieść go do Ruchu Chorzów. Już się cisną najlepsi, to niech Arak sobie gra gdzie chce
12 wrz 17 19:10 | ocena:86%
Liczba głosów:7
14%
86%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii