Trzy profesjonalne kontrakty z młodzieżowcami w Podbeskidziu

Sztab szkoleniowy Podbeskidzia Bielsko-Biała docenił rozwój talentu u trzech młodych piłkarzy. Właśnie podpisali swoje pierwsze zawodowe kontrakty.

Podbeskidzie
 fot. tspodbeskidzie.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Patryk Kryger (boczny obrońca) z rocznika 1998 oraz Emil Możdżonek (środkowy pomocnik) i Michał Bury (ofensywny, środkowy pomocnik) urodzeni w 1999 roku parafowali swoje pierwsze profesjonalne kontrakty z Podbeskidziem.

Wszyscy trzej zawodnicy w Akademii Podbeskidzia trenują pod okiem trenera Pawła Łosia w zespole U18/U19 i z powodzeniem walczą o awans do Centralnej Ligi Juniorów (Podbeskidzie prowadzi w tabeli z dwupunktową przewagą nad Ruchem Chorzów). Zresztą wszyscy trzej wystąpili w miniony weekend w meczu inaugurującym wiosenne rozgrywki w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów A1. Podbeskidzie pokonało na wyjeździe Polonię Bytom aż 7:3! 

- To grupa młodych, utalentowanych zawodników, która na dziś występuje w zespole uczestniczącym w rozgrywkach I Wojewódzkiej Ligi Juniorów A1. Wszyscy trzej są wiodącymi postaciami w zespole, który walczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów i który aktualnie przewodzi lidze. Klub wiąże nadzieje i przyszłość z zawodnikami, a oni z klubem i te trzy umowy są tego świetnym potwierdzeniem.  - po podpisaniu umów powiedział koordynator Akademii Podbeskidzia Andrzej Wyroba

 

Z tej samej kategorii