Dolny i Baran odchodzą z Podbeskidzia, kilku piłkarzy na wypożyczenie

Sztab szkoleniowy Jana Kociana dokonuje zmian kadrowych w zespole piłkarzy Podbeskidzia.

Jozef Dolny
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

Z końcem czerwca kończy się kontrakt Jozefa Dolnego (na zdjęciu) z Podbeskidziem. Klub zadecydował, że umowa ta nie będzie kontynuowana. Dolny wystąpił w 11 meczach Podbeskidzia, w tym w czterech jako zawodnik pierwszego składu, był natomiast czołową postacią drużyny rezerw, w której zdobył dziesięć bramek.
Podobna sytuacja jest z Martinem Baranem. To były zawodnik Polonii Bytom i Jagiellonii Białystok. Zawodnik odejdzie z Podbeskidzia. W minionym sezonie wystąpił pięć razy, ostatni raz we wrześniu ubiegłego roku w meczu przeciwko Wiśle Puławy.
W grupie zawodników udostępnionych na wypożyczenie znaleźli się głównie gracze drugiego zespołu: Maciej Felsch, Arkadiusz Jaworski, Krzysztof Walkiewicz oraz Aleksander Chmielewski, który już ostatnio przebywał na wypożyczeniu w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała.

Wcześniej z klubu z wypożyczenia odeszli Robert Gumny (Lech Poznań) i Szymon Lewicki (Arka Gdynia). W sprawie Gumnego toczą się negocjacje z poznaniakami w sprawie jego dalszej gry w Bielsku-Białej.

 

Z tej samej kategorii