Michalski w Górniku Zabrze do 2019 roku

Poszerza się lista bramkarzy Górnika Zabrze. W piątkowe południe kontrakt z klubem podpisał Mateusz Michalski. Umowa 19-letniego golkipera jest ważna do 30 czerwca 2019.

Mateusz Michalski
 źródło: Materiał prasowy

- Bardzo się cieszę z tego kontraktu, ale wiem, jak ciężka czeka mnie praca, by zadebiutować w seniorskim zespole. Moim marzeniem jest liga hiszpańska, ale teraz twardo chodzę po ziemi i zrobię wszystko, by przekonać do siebie trenera Marcina Brosza – zapewnia Mateusz Michalski.
Szkoleniowiec Górnika latem ubiegłego roku zabrał niezwykle zdolnego bramkarza na zgrupowanie w Opalenicy. Być może wychowanek APN Knurów zadebiutowałby w I lidze, gdyby nie wstrząśnienie mózgu i złamana ręka... Dodajmy, że właśnie z powodu urazu Michalski nie pojechał wcześniej na testy do Atalanty Bergamo. Ale był z kolei na sprawdzianach w innym klubie Serie A, Udinese, gdzie trenował z obecnym bramkarzem Górnika, Wojciechem Pawłowskim. Aktualnie Mateusz broni w III-ligowej drużynie rezerw zabrzan. Dodajmy, że został zauważony przez trenerów reprezentacji Polski U-19.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~KSG i GieksaUżytkownik anonimowy
~KSG i Gieksa :
No photo~KSG i GieksaUżytkownik anonimowy
Z tymi tormanami to kłopot w Górniku, ale raczej nie bogactwa... Broni Loska, a są jeszcze Kuchcik, Pawłowski, Kasprzik, którzy ostatnio byli kontuzjowani. A teraz dochodzi Michalski. Poszli w ilość. Michalski to chłopak z Knurowa z Akademii Marcina Brosza. Może będą z niego ludzie,
17 mar 17 17:30 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii