Górnik Zabrze chce się wzmocnić ofensywnym Słowakiem

Zabrzanie, którzy są bardzo aktywni w zimowym okienku transferowym, negocjują ze Spartakiem Trnava wykup ofensywnego gracza.

STADION GORNIKA ZABRZE
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Martin Mikovic ma 25 lat i mierzy około 177 cm wzrostu. Grał w reprezentacji U-21, a przez całą karierę związany jest z ze Spartakiem. To ofensywny pomocnik, który może również występować w ataku. 

W minionej rundzie w lidze słowackiej wystąpił w 16 spotkaniach i strzelił 4 bramki oraz miał 3 asysty. Grał również w kwalifikacjach do Ligi Europy, w meczu z irlandzkim Linfield (2:1), trafił do siatki oraz zaliczył asystę. W Spartaku wystąpił w sumie w 123 spotkaniach ligowych, zdobył w nich 21 bramek i zaliczył 13 asyst. 

Na serwisie youtube można zobaczyć bramki, jakie zdobywał w ostatnich latach dla Spartaka. Mikovic to szybki, zwinny piłkarz, który lubi celebrować udane trafienia. 4 stycznia piłkarzem Spartaka został gracz Górnika Robert Jeż. Wkrótce to Ślązacy mogą pozyskać zawodnika z klubu z Trnavy. Za niego trzeba jednak zapłacić. Mikovic ma ważną umowę ze słowackim klubem. Z naszych informacji wynika, że zabrzanie są skłonni zapłacić 150 tys. euro. Spartak chce dwa razy tyle.

 

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ZickoUżytkownik anonimowy
~Zicko :
No photo~ZickoUżytkownik anonimowy
Żeby nie przejechali sie na sprowadzaniu 30 nowych zawodnikow, bo zeby cos bylo pozytywnego trzeba miec trenera dodatkowo
10 sty 16 19:52 | ocena:67%
Liczba głosów:6
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~rychuUżytkownik anonimowy
~rychu :
No photo~rychuUżytkownik anonimowy
Taki sam "brylant" jak słynny JAN VLASKO
10 sty 16 20:58 | ocena:67%
Liczba głosów:6
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jojoUżytkownik anonimowy
~jojo :
No photo~jojoUżytkownik anonimowy
Pogonić tłustego Maćka i brać tego Słowaka. Widać że on wie co zrobić z pilką.
10 sty 16 19:39 | ocena:75%
Liczba głosów:12
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii