Partik Mraz bliski kontraktu z Sandecją

W ostatnich dwóch tygodniach na rynku transferowym aktywna zrobiła się Sandecja. Po zakontraktowaniu Mateusza Cetnarskiego, Tomasza Brzyskiego i Plamena Krachunova, beniaminek celuje w kolejne wzmocnienie.

Piast Gliwice - Slask Wroclaw
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Blisko parafowania umowy w Nowym Sączu jest słowacki obrońca Patrik Mraz. Trzydziestolatek jest doskonale znany kibicom piłkarskim w naszym kraju, gdyż ma już na swoim koncie występy w koszulce Śląska Wrocław, Górnika Łęczna oraz Piasta Gliwice. W barwach pierwszego z wymienionych klubów świętował zdobycie mistrzostwa Polski w sezonie 2011/2012.

Patrik Mraz we wtorek przejdzie testy medyczne w specjalistycznej klinice na Śląsku. - Potwierdzam, że zawodnik ten jest blisko dołączenia do naszej drużyny. Jeśli tylko z jego zdrowiem wszystko dobrze, w tym tygodniu zwiąże się z nami kontraktem - powiedział Marcin Rogowski, rzecznik prasowy klubu.

Gdyby doszło do zatrudnienia Słowaka byłoby to już szóste wzmocnienie personalne beniaminka. Poza wymienionymi wcześniej zawodnikami, do drużyny na początku okresu przygotowań dołączył napastnik Aleksandyr Kolew ze Stali Mielec oraz obrońca Jonatan Straus z Jagiellonii Białystok.

 

Z tej samej kategorii