Żivec poleciał do Włoch na testy w klubie Serie B

Słoweniec opuścił zgrupowanie Piasta i poleciał do Włoch, gdzie dopinane będzie wypożyczenie do Serie B.

Lechia Gdansk - Piast Gliwice
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Piast jest bliski utraty jednego z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy w drużynie. Słoweniec jest o krok od zatrudnienia w  US Latina Calcio. Kontrakt 25-latka z Piastem wygasa 30 czerwca 2018 roku, ale Włosi na początek wypożyczą pomocnika. Gliwicki klub może zarobić na piłkarzu, jeśli latem Włosi będą zainteresowanie pierwokupem.

Żivec jesienią nie zawsze grał regularnie, z czego nie był oczywiście zadowolony. Zagrał w 17. meczach i strzelił 3 bramki.

Kilka miesięcy temu piłkarz przez moment trenował nawet w drugiej drużynie, a pojawiły się plotki, że będzie chciał odejść. - Szanowałem decyzję trenera i treningi z zespołem rezerw nie były dla mnie karą. Robiłem, co do mnie należało i starałem się pokazać z jak najlepszej strony. Motywacja była i jest na tym samym poziomie, bo kocham po prostu piłkę - mówił pewien czas temu Sasza.
Okazuje się jednak, że postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej. Piast ma z kolei problem, bo także i w pomocy ma lukę, którą trzeba będzie jakoś załatać.

 

Z kolei, jak już informowaliśmy, Josip Barisić trenuje z Arką Gdynia, z którą przebywa na zgrupowaniu na Cyprze. Po testach medycznych podpisze z beniaminkiem ekstraklasy umowę.

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Za silna liga dla niego.Wróci na wakacje do ekstraklasy i będzie wielka radość.
29 sty 17 19:24 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii