Vassiljev znowu w Piaście. Jest w drodze na zgrupowanie gliwiczan!

Konstantin Vassiljev zagra znowu w Piaście. Obecnie jest w drodze na zgrupowanie klubu z Gliwic. Podpisze z Piastem 3-letni kontrakt.

 Konstantin Vassilijev
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Ponad tydzień temu przez szefów Piasta Gliwice została złożona bardzo dobra oferta Konstantinowi Vassiljevowi, który rozstał się z Jagiellonią. Przedstawiciele Piasta czekali na odpowiedź reprezentanta Estonii i jego agentów, czy zechce wrócić do Gliwic. 32-letni pomocnik miał też inne oferty, ale wybrał tę złożoną przez Piasta.

Obecnie Vassiljev jest w drodze na zgrupowanie klubu z Gliwic, z którym podpisze trzyletnią umowę.

Poprzednio estoński pomocnik grał w Piaście Gliwice od sierpnia 2014 roku do czerwca 2015, kiedy to podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Ma za sobą 96 występów w reprezentacji Estonii, w której zdobył 24 bramki. Kilka dni temu stał się wolnym zawodnikiem. Jego wartość transfermarkt.pl określa na 900 tys. euro.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~KSGliwiceUżytkownik anonimowy
~KSGliwice :
No photo~KSGliwiceUżytkownik anonimowy
No to pierwszy spadkowicz już znany. Sorry ale kto z dziadkiem który w Jadze nie wytrzymywał więcej niż 55 minut gry podpisuje wysoki kontrakt na 3 lata. Klub OLDboyów czy jak.
3 lip 17 16:36 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Jaga nie chciała dać dziadkowi kontraktu na trzy lata.Ale klub na wikcie podatnika dał.I facet ma już z głowy kasa praktycznie do końca kariery i po co się starać.
3 lip 17 16:18 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii