Lewandowski i Pazdan nie zagrają z Urugwajem!

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski oraz obrońca Michał Pazdan nie zagrają w jutrzejszym towarzyskim meczu z Urugwajem. Lewandowski ponadto nie pojawi się na murawie w poniedziałkowym spotkaniu z Meksykiem.

Robert Lewandowski
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Od początku zgrupowania reprezentacji przed dwoma towarzyskimi meczami - z Urugwajem i Meksykiem - pod znakiem zapytania stał występ Roberta Lewandowskiego. Kapitan kadry od ligowego spotkania z RB Lipsk, w którym nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego uda, do dziś czuje dyskomfort. Sztab nie chciał dopuścić do pogłębienia się tego urazu, dlatego postanowił wyłączyć naszego snajpera z gry zarówno w piątkowym, jak i poniedziałkowym spotkaniu.

 

"Lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski zadecydował o konieczności całkowitego wyleczenia kontuzji Roberta Lewandowskiego" - czytamy w komunikacie w serwisie "Łączy na Piłka".

 

W jutrzejszym meczu z Urugwajem nie zagra także Michał Pazdan. Stoper Legii Warszawa w ostatnim meczu ligowym z Pogonią Szczecin nabawił się urazu stawu skokowego. Jest jednak szansa, by 30-latek pojawił się na boisku w starciu z Meksykiem.

Z tej samej kategorii