W Sandecji wszyscy na pokładzie

Przed wyprawą do Zabrza trener Radosław Mroczkowski ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Wyjątkiem jest Maciej Małkowski, który od ponad dwóch miesięcy przebywa na rehabilitacji w Łodzi.

Sandecja Nowy Sacz - Bruk Bet Termalica Nieciecza
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Ekipa z Nowego Sącza jest w bardzo dobrych humorach i to z kilku powodów. Beniaminek ekstraklasy wygrał ostatni mecz ligowy z Bruk-Betem Nieciecza i awansował w tabeli na siódme miejsce. Podwójny powód do satysfakcji ma Grzegorz Baran, który w minioną niedzielę zagrał po raz 200 w ekstraklasie! Debiutował w niej jako piłkarz chorzowskiego Ruchu przed dziesięcioma laty (27 lipca 2007 roku) w meczu przeciwko Groclinowi Dyskobolii (4:1).


Piłkarze Sandecji liczą na sukces z Górnikiem ze względu na… sędziego, który poprowadzi środowy mecz. Rozjemcą jest Bartosz Frankowski z Torunia, który w bieżących rozgrywkach gwizdał dwa mecze w ekstraklasie z udziałem zespołu z Nowego Sącza. To była potyczka w Niecieczy z Arką Gdynia (0:0) oraz w Gdańsku z Lechią (3:2)

 

Na dzisiejsze spotkanie wybiera się dosyć duża liczba sympatyków drużyny Radosława Mroczkowskiego. Koszt wyjazdu (przejazd + bilet) wynosi 50 złotych. Wyjazd do Zabrza zaplanowano na godzinę 13.00.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~rmvUżytkownik anonimowy
~rmv :
No photo~rmvUżytkownik anonimowy
było ich chyba 30 ale ekipa wieśniaki z gór
24 wrz 17 18:01
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii