Zespoły, które zwyciężyły w rozgrywkach od ekstraligi po IV ligę

W zakończonych rozgrywkach sezonu 2016/2017 poznaliśmy wszystkich zwycięzców poszczególnych lig od ekstraligi do IV ligi.

TS ROW Rybnik
 fot. tsrow.pl  /  źródło: Materiał prasowy

W ligach od I do IV w trzech przypadkach zespół z pierwszego miejsca ze względów formalnych nie awansowały do wyższej ligi a promocję uzyskał drugi zespół z tabeli: KKPK Medy II Konin (awans KS Unifreeze Górzno), TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski (awans MUKS 11 Zielona Góra), LKS Rolnik III B.Głogówek (awans KS Unia Opole).

 

Zwycięzcy rozgrywek ligowych:

Ekstraliga kobiet 2016/2017 – KKPK Medyk Konin 
I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa – Sportowa Czwórka Radom
I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna – KKPK Medy II Konin (awans KS Unifreeze Górzno)
II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska – MKS Tarnovia Tarnów
II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka – MUKS Tomaszów Mazowiecki
II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska – GKS Katowice
II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska – Akademia Piłkarska LG 
III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska wschód i zachód – UKS Bielawianka Bielawa
III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska – Gwiazda-Kania Toruń
III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska – GKS Górnik II Łęczna
III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubuska – TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski (awans MUKS 11 Zielona Góra)
III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka – MGUKS Pogoń Zduńska Wola
III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska – UKS 3 Staszkówka Jelna
III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka – GKS Wilga Garwolin
III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska – LKS Rolnik III B.Głogówek (awans KS Unia Opole)
III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka – GKS Majdan Sieniawski
III liga kobiet 2016/2017, grupa: podlaska – RESO Akademia 2012 Suwałki
III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska – Sztorm AWFiS II Gdańsk
III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I i II – TS ROW Rybnik (na zdjęciu)
III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska – UKS Sparta Daleszyce
III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska – KKP Stomilanki II Olsztyn
III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska wschód i zachód – KS Lipno Stęszew
III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska – AP Kotwica Kołobrzeg 
IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska wschód – KS Rysy II Bukowina Tatrzańska i MKS Puszcza Niepołomice
IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska zachód – MTS Piast Skawina
IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka – GKS Orlęta Baboszewo

 

Z tej samej kategorii