Kolejna piłkarka blisko kontraktu z Czarnymi Sosnowiec

W przerwie między sezonami zespół ekstraligi z Sosnowca wciąż buduje mocny skład. Blisko klubu jest środkowa pomocniczka.

KKS Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Walbrzych
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Czarni Sosnowiec w tym okienku nie próżnują, nie tylko sprowadzają doświadczone i ograne zawodniczki (Hmirova, Suskova, Cichosz i kolejne w drodze), ale i myślą o przyszłości.
Przez ostatni tydzień na testach oprócz Patrycji Ziejki i Doroty Hałatek przebywała na testach Klaudia Adamek. 15 letnia zawodniczka klubu GKS „Morcinek” Kaczyce występuje na środku pomocy. Niezwykle waleczna i zadziorna zawodniczka, boiskowy walczak. Wystąpiła we wczorajszym sparingu Czarnych z SMSem (2:3). Jak oceniają obserwatorzy, spisała się świetnie i wyróżniała się na boisku.

Klaudia pochodzi z piłkarskiej rodziny, jej brat Kamil swego czasu  występował w ekstraklasowym Podbeskidziu Bielsko-Biała i Koronie Kielce, aktualnie gra w pierwszoligowych Wigrach Suwałki. W nadchodzącym tygodniu najprawdopodobniej oba kluby dojdą do porozumienia i zadebiutuje na ekstraligowych boiskach w nadchodzącym sezonie.

 

Z tej samej kategorii