„Pecia” po zabiegu szybko wraca do zdrowia

Czwarta drużyna rozgrywek ekstraligi ma powody do zadowolenia. Petra Zdechovanova już po zabiegu, a klub ma nową dobrą zawodniczkę.

Pod koniec rundy wiosennej ubiegłego sezonu wyróżniająca się zawodniczka Czarnych Sosnowiec Petra Zdechovanova doznała poważnego urazu wiązadeł w kolanie. Obecnie piłkarka jest już po zabiegu operacyjnym, który przeszła w Białej Podlaskiej. Jest też pod stałą opieką klubowego fizjoterapeuty Karola Jabłońskiego oraz Kliniki Rehabilitacji OrtoMedSport w Bielsku-Białej. Popularna "Pecia" szybko dochodzi do zdrowia i być może jeszcze w tym roku wróci do gry w Ekstralidze.

 

Fot. czarnisosnowiec.eu / źródło: Materiał prasowy

Klub pozyskał też trzecią bardzo wartościową zawodniczkę, tym razem jest to Polka. To dobrze znana z ekstraligwych boisk, znakomita napastniczka Marta Cichosz (na zdjęciu), występująca ostatnio w AZS Wrocław. To trzeci transfer klubu z Sosnowca w letnim okienku.

Wcześniej z Czarnymi Sosnowiec umowę podpisała Patricia Hmirova, która przechodzi z zespołu mistrza Szwajcarii FC Neunkirch oraz Lucia Suskova, reprezentantka Słowacji, ostatnio grająca w Mitechu Żywiec.

Z tej samej kategorii