Spójnia Landek musi szukać trenera

Andrzej Myśliwiec zrezygnował z prowadzenia IV-ligowca z Landeku, ponieważ objął funkcję trenera koordynatora zespołów od U-11 do U-19 w akademii piłkarskiej GKS-u 1962 Jastrzębie. Jeszcze w tym tygodniu prezes Spójni Wojciech Koźlik i wiceprezes Józef Sojka przejrzą nadesłane CV i wybiorą nowego szkoleniowca.

Bartosz Woźniak
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: 400mm

Andrzej Myśliwiec zrezygnował z prowadzenia IV-ligowej Spójni Landek. Powodem decyzji szkoleniowca były nowe obowiązki – objął on funkcję trenera koordynatora zespołów od U-11 do U-19 w akademii piłkarskiej GKS-u 1962 Jastrzębie.


Działacze IV-ligowca błyskawicznie ogłosili konkurs na nowego trenera swojej drużyny. - Do tej pory do klubu wpłynęło siedem ofert - powiedział wiceprezes Spójni, Józef Sojka. - Dopiero w poniedziałek wrócił z urlopu prezes Wojciech Koźlik, w tym tygodniu przejrzymy CV wszystkich trenerów, którzy wyrazili chęć pracy z naszą drużyną. Mam nadzieję, że do końca tygodnia dokonamy wyboru nowego trenera. Ze zrozumiałych względów nie mogę podać nazwisk kandydatów, którzy starają się o angaż u nas.


W ostatnich meczach sparingowych drużynę Spójni Landek prowadził Bartosz Woźniak. Z nieoficjalnych przecieków wynika, że największe szanse, by zająć miejsce zwolnione przez Andrzeja Myśliwca ma Mirosław Szymura, który w rundzie jesiennej prowadził IV-ligowy Beskid Skoczów.

 

Z tej samej kategorii