„Licencja” na mikrofon stadionowy

To już ostatnie chwile zapisów na kurs spikerów na meczach piłkarskich.

Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan
 fot. Paweł Berek  /  źródło: Pressfocus

Dziś obowiązek zatrudnienia osoby na tym stanowisku w trakcie potyczki o punkty spoczywa już na klubach trzeciej i czwartej ligi. I właśnie „licencję” na spikerowanie w tych klasach daje wspomniany na wstępie kurs, którego organizuje Śląski Związek Piłki Nożnej.

Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach, dziennikarstwem oraz zasadami operowaniem głosem. Uczestników czekają m.in. ćwiczenia praktyczne na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (na zdjęciu). Przewidziany termin kursu - 13-14 stycznia 2018 (sobota-niedziela). Jego cena - 350 złotych, w ramach której organizator zapewnia bar kawowy i obiad w sobotę. Ewentualny nocleg - w hotelu „Dom Sportowca” na wspomnianym stadionie - w ów koszt wliczony nie jest.

Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem przez Śląski ZPN świadectwa, upoważniającego do wykonywania funkcji spikera na zawodach piłki nożnej III ligi i klas niższych
Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 30 grudnia, drogą mailową (slaski@zpn.pl) lub faksem (32/256-27-45). W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, wykształcenie, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, wykształcenie, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail, a także dołączyć kopię wpłaty za udział w kursie. Dodatkowe informacje uzyskać można u przewodniczącego Wydziału ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Śląskiego ZPN-u, Krzysztofa Smulskiego (tel. 502 737 882).

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
licencjowany spiker na meczach nizszych lig to totalna bzdura i jeszcze trzeba płacic za kurs.W związku wiedzą jak wyciągać kasę z klubów dając w zamian świstek papieru czyli licencję spikera
29 gru 17 02:12
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii