Kadra IV-ligowca zamknięta

Ruch Radzionków skompletował skład na najbliższy sezon. W ostatnich dniach do drużyny dołączyło trzech nowych zawodników.

GKS II Tychy - Ruch Radzionkow
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Informowaliśmy kilka dni temu, że 43-letni Piotr Rocki zmienił zdanie i postanowił pozostać w ekipie czwartoligowca, rezygnując z (intratniejszej) umowy z grającą o szczebel niżej Dramą Zbrosławice. Ostatnie dni przyniosły skompletowanie kadry żółto-czarnych, którzy tym razem sięgnęli po piłkarzy młodszych od „Rocky'ego” o prawie ćwierć wieku. Umowy z Ruchem podpisali dwaj młodzieżowcy (rocznik 1998): środkowy pomocnik Kamil Kopeć oraz napastnik Bartosz Nawrocki. Ten pierwszy - po definitywnym wykupieniu z GTV Stadion Śląski - związał się z „Cidrami” na dwa lata, ten drugi został z tego samego klubu wypożyczony na rok.

 

Wachlarz letnich wzmocnień (wcześniej do drużyny trenera Kamila Rakoczego dołączyli wracający do Radzionkowa po krótszej bądź dłuższej przerwie Damian Sadowski i Karol Kajda) uzupełnił 21-letni Andrzej Piecuch. To też piłkarz, którego kibice Ruchu powinni pamiętać; w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 wystąpił w dziesięciu meczach ligowych i pucharowych, strzelając dwa gole i zaliczając dwie asysty. Po odejściu z Ruchu był jeszcze graczem Polonii Bytom i Rozwoju Katowice. Do Radzionkowa trafił zaś jako wolny zawodnik, po rozstaniu się ze Skrą Częstochowa.

Z tej samej kategorii