Czwarta liga pod nową nazwą. Jest sponsor!

Wczoraj została podpisana umowa partnerska pomiędzy Śląskim Związkiem Piłki Nożnej a spółką HAIZ Go.

Kula
 /  fot. Dorota Dusik  /  źródło: SPORT

W czwartek przed południem w hotelu Park Hotel Diament w Katowicach odbyła się konferencja prasowa. - Cieszę się, że nasze hasło wyborcze o pozyskiwaniu sponsorów dla związku oraz rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej i na szkolenie młodzieży, przybiera coraz konkretniejsze kształty. Znaleźliśmy sponsora tytularnego dla rozgrywek IV ligi i reprezentacji młodzieżowych naszego związku – mówił zadowolony prezes ŚlZPN Henryk Kula. Sponsorem została spółka HAIZ (wymawia się hajc), pod tą nazwą znana jest aplikacja bankowości mobilnej.

 

Tajemnicza kwota
- Od dzisiaj możemy mówić, że w sezonie 2017/2018 będziemy mieć rozgrywki pod nazwą HAIZ IV liga - wyjaśnił Tomasz Kulczycki, członek zarządu ŚlZPN-u, który razem z wiceprezesem Arturem Szymczykiem, najbardziej przyczynił się do pozyskania sponsora. - Firma HAIZ Go stała się także partnerem kadr młodzieżowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz partnerem medialnym naszego związku. Mamy teraz do dyspozycji pewną kwotę, która objęta jest tajemnicą handlową. To w jakiej formie zostanie ona podzielona między kluby uczestniczące w IV-ligowych rozgrywkach zostanie niebawem ustalone. Zostaną także dopracowane szczegóły cotygodniowego programu piłkarskiego, poświęconego rozgrywkom IV ligi, realizowanego przez Sfera TV i ogólnodostępnego w internecie. W zamian za to spółka HAIZ Go dostarczy banery, które podczas meczów mają zostać wywieszone we wskazanych miejscach. Szczegóły zostaną jednak dopiero ustalone i myślę, że czeka nas spotkanie z przedstawicielami klubów, mających drużyny zgłoszone do rozgrywek – dodawał Kulczycki. Piłkarze kadr młodzieżowych mają natomiast grać z logotypem firmy na koszulkach.

 

Rok z opcją przedłużenia
Dla spółki to pierwsza współpraca ze sportowym związkiem. - Chcemy dotrzeć ze swoim produktem aplikacji bankowości mobilnej z funkcją platformy komunikacyjnej także do osób związanych ze sportem. W ramach naszego programu mamy zamiar dotrzeć do każdego klubu indywidualnie i przybliżyć ideę oraz funkcjonalność mówiąc najprościej "płacenia telefonem komórkowym", a także innych naszych produktów. Mamy ofertę i dla dzieci i dla dorosłych. Na razie nasza umowa została podpisana na rok, ale ma opcję przedłużenia i chętnie z niej skorzystamy jeżeli okaże się, że w środowisku piłkarskim, skupiającym dzieci od najmłodszych lat po dorosłych zawodników i kolejne pokolenia działaczy i kibiców, pozwala się nam rozwijać. Uważam, że nasze idee są zbieżne z tym co propaguje sport wychowujący i rozwijający młodzież – zapewniała wiceprezes zarządu HAIZ Go Mariola Gromadzik.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Sparta LubliniecUżytkownik anonimowy
~Sparta Lubliniec :
No photo~Sparta LubliniecUżytkownik anonimowy
Szukam kontaktu z nowym sponsorem.
29 sie 17 10:54
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii