Radzewicz znów w Polonii Bytom!

Wczoraj roczny kontrakt z bytomskim IV-ligowcem podpisał doświadczony Marcin Radzewicz. Ma nie tylko grać, ale też zająć się szkoleniem młodzieży.

Pilka nozna. Nice I liga. Odra Opole - GKS Tychy. 04.11.2017
 fot. Miroslaw Szozda  /  źródło: 400mm

Przypomnijmy, że w grudniu zawodnik, który na koncie ma 188 meczów i 11 bramek w ekstraklasie, rozstał się z GKS-em Tychy, gdzie występował przez ostatnie 3,5 roku. Jego kontrakt dobiegł końca i nie został przedłużony. Mimo 37 lat, pomocnik na brak ofert nie narzekał. Kusił go II-ligowy MKS Kluczbork, który szuka wzmocnień, a także dwa kluby walczące o awans z IV ligi, Polonia Bytom i Odra Centrum Wodzisław Śląski. Po namyśle „Radza" wybrał ofertę z Bytomia, gdzie grał w sezonie 2007/08, a także w latach 2009-11, kiedy niebiesko-czerwoni występowali w ekstraklasie, a piłkarz należał do najlepszych w zespole. O swojej przyszłości - z działaczami Polonii oraz trenerem Jackiem Trzeciakiem - Radzewicz rozmawiał w czwartek i piątek, podpisując ostatecznie roczną umowę. Oprócz gry ma się też zająć najmłodszymi, konkretnie grupą rocznika 2010. Doświadczonego ligowca nie przeraziły ostatnie zawirowania wokół bytomskiego klubu. - Polonia ma olbrzymią tradycję i niejeden kryzys już przechodziła. Sam je zresztą przeżywałem podczas wcześniejszych pobytów przy Olimpijskiej. Mam nadzieję, że teraz też wszystko się unormuje - podkreślił Marcin Radzewicz, dla którego Polonia jest 12. klubem w karierze.

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Radzewicz chyba nie mysliUżytkownik anonimowy
~Radzewicz chyba nie mysli :
No photo~Radzewicz chyba nie mysliUżytkownik anonimowy
Dziwie sie Radzewiczowi ze zamiast isc w rodzinne strony do Wodzislawia idzie do klubu nad przepascia z pseudokibolami. Kiedys lubilem Polonie Bytom teraz jak widze hoksztaplerow przejadajacych publiczna kase zarzadajacyvhchch tym klubem oraz kiboli Polonii chorych z nienawisci to nikt mnie nie przekona ze jest co ratować.
15 sty 11:44 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~G.SlonskUżytkownik anonimowy
~G.Slonsk :
No photo~G.SlonskUżytkownik anonimowy
nikt ich na ślasku nie lubi nawet w Bytomiu nie wszyscy im kibicują bo to nie jest G.Slaski klub
13 sty 21:12 | ocena:50%
Liczba głosów:8
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~PBUżytkownik anonimowy
~PB :
No photo~PBUżytkownik anonimowy
Witamy z powrotem ! Polonia nigdy nie zginie !!
13 sty 11:00 | ocena:56%
Liczba głosów:9
56%
44%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii