Treningi zamiast wakacji. Intensywny grudzień BS Polonii Bytom

Wygrana (2:1) w Gaszowicach z Dębem w zaległym spotkaniu IV ligi śląskiej nie oznacza wakacji dla piłkarzy z Bytomia. W grudniu niebiesko-czerwoni rozegrają jeszcze dwa sparingi.

POLONIA BYTOM - WARTA POZNAN
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

- Do 20 grudnia ustaliłem okres roztrenowania, ordynując zawodnikom dość mocne zajęcia - zapewnia szkoleniowiec bytomian, Jacek Trzeciak. - Mieliśmy w planach trzy sprawdziany, ale ostatecznie stanęło na piątkowym - 1 grudnia na sztucznym boisku Szombierek Bytom - z Wartą Zawiercie oraz na gierce wewnętrznej, w sobotę, 9 grudnia. Chcemy przetestować kilku zawodników i pod nich ustawiamy te gry.

 

Trener Polonii przyznaje, że ma w notesie nazwiska zawodników, których nie trzeba sprawdzać. Jego drużyna potrzebuje wzmocnień, jeśli poważnie myśli o awansie do III ligi. - Nikt raczej nie odejdzie, jednak ktoś musi do nas dołączyć, bo kadra jest zbyt wąska - przyznaje „Trzeci”. - W tym kierunku zimą pójdziemy. Jesteśmy wiceliderem, a to dobre miejsce do ataku, jednak nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani jesiennymi występami, bo mogło być lepiej. Rzucała się w oczy chimeryczność, której przyczyną były w głównej mierze kontuzje i młody skład. Strzeliliśmy kilka szczęśliwych bramek w końcowych fragmentach meczów, kilka spotkań wygraliśmy w niezłym stylu. Dobre występy przeplatały się więc z takimi, w których nie poznawałem zespołu i właśnie nad ustabilizowaniem formy będziemy mocno pracować od 8 stycznia, gdy wrócimy do zajęć.

 

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~pb 57Użytkownik anonimowy
~pb 57
No photo~pb 57Użytkownik anonimowy
do ~Niestety:
No photo~NiestetyUżytkownik anonimowy
1 gru 17 08:27 użytkownik ~Niestety napisał
Wszyscy szybko wyzdrowieli i beda ostro trenowalu nawet w grudniu. Przed meczem w Gaszowicach wszyscy niby byli chorzy, a w Gaszowicach grali prawie identycznym skladem co z Unią. Cwaniaki, hoksztaplerzy i kibole to jedynie zostalo ze wspaniałej kiedyś P
A Ty się dobrze czujesz?
1 gru 17 19:29 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~SasalUżytkownik anonimowy
~Sasal :
No photo~SasalUżytkownik anonimowy
Tylko awans do 3 ligi Jacek trzymaj się i rób swoje . Jechać zaboli i patologie z Biskupic
23 sty 18:56
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~yncUżytkownik anonimowy
~ync
No photo~yncUżytkownik anonimowy
do ~riki:
No photo~rikiUżytkownik anonimowy
30 lis 17 16:39 użytkownik ~riki napisał
ZA 7 klocków miesięcznie chce mu się jeszcze trenować gdzie honor ?
Trzeciak bierze 12 tysięcy.
15 gru 17 15:34
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii