W Szombierkach na razie powroty

Mateusz Majsner i Tomasz Rybak w najbliższym sezonie zagrają w IV-ligowych Szombierkach Bytom. Ten duet miał już wcześniej okazję grać przy Frycza-Modrzewskiego.

III liga. Grunwald Ruda Slaska - Szombierki Bytom. 26.09.2015
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Napastnik Mateusz Majsner (ostatnio Pniówek Pawłowice Śląskie) i obrońca lub pomocnik Tomasz Rybak (w minionym sezonie w MKS-ie Myszków) podpisali już na nowy sezon umowy z klubem z Frycza-Modrzewskiego. A są to dla kibiców „Zielonych” postaci znane, wszak w Szombierkach obaj grali w sezonie 2015/16, a „Mata” strzelił wówczas 9 bramek. „Papier” podpisał również bramkarz Adrian Odyjewski, grający ostatnio w GKS-ie Tychy, a wcześniej w GKS-ie Katowice.

 

- Odyjewski jest jeszcze młodzieżowcem - mówi trener „Zielonych”, Radosław Osadnik - a to ważne, bo nasi ubiegłosezonowi młodzieżowcy już skończyli ten wiek. W nowych rozgrywkach będzie musiał w meczu zagrać jeden zawodnik spełniający takie warunki. Natomiast Majsnera i Rybaka znamy i wiemy na co ich stać.

 

Szombierki zainteresowane są jeszcze obrońcą Damianem Mielnikiem z Rozwoju Katowice, a dotychczasowy klubowy fizjoterapeuta i trener w działającej przy klubie Akademii Przedszkolaczek, Patryk Russek, został w seniorach trenerem bramkarzy. Ma ku temu podstawy, gdyż sam był niegdyś golkiperem Szombierek, Polonii Bytom oraz GKS-u Katowice.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~SzotekUżytkownik anonimowy
~Szotek :
No photo~SzotekUżytkownik anonimowy
Będą kolejne transfery. Nakopiemy wszystkim!
20 lip 17 09:40
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii