Fornalik: Wyjdziemy z dołka

Piast Gliwice - Arka Gdynia
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

- Żałuję, że zbieram materiał po porażkach swojej drużyny. Łatwiej o analizę byłoby po wygranych, ale taka jest piłka, takie jest życie - powiedział po porażce w 1/8 finału Pucharu Polski z Chrobrym Głogów szkoleniowiec Piasta Gliwice.

WALDEMAR FORNALIK (trener Piasta Gliwice): - Gratuluję Chrobremu zwycięstwa. Nasi rywale zasłużyli na nie. Nam niestety brakowało szczęścia przy wykończeniu swoich akcji. Przed spotkaniem dokonałem kilku korekt w składzie, aby zespół nabrał świeżości, ale niestety to nie pomogło i nie byliśmy w stanie wygrać tego meczu. W pewnym momencie nasza gra się „posypała”. Żałuję, że zbieram materiał po porażkach swojej drużyny. Łatwiej o analizę byłoby po wygranych, ale taka jest piłka, takie jest życie. Sztuką jest wychodzić z dołków. Ale zrobimy to, jestem tego pewny.

Komentarze (13)

Napisz komentarz
No photo
No photo~PIastunkaUżytkownik anonimowy
~PIastunka :
No photo~PIastunkaUżytkownik anonimowy
To jest cała zabrzańska patologia. Rodzice zjechali spod Wielunia na Śląsk za robotą i teraz Zabrze ma takie społeczeństwo.Nie wiem czy czytaliście wypowiedź ~HAnyseKSG : W Gliwicach sezon grzewczy w pełni :)))
https://www.facebook.com
Facet po 40-tce a rajcują go bijatyki i kradzieże. I jest z tego dumny. Kiedyś na wsi walili sztachetami, teraz na drogach i w lesie. To jest chore. Mogą mieć nawet mistrza kraju a i tak nie zmieni to oblicza kibiców. Dno, przyjezdne DNO bez zasad z Markiem Nogą - policjantem, który powinien stanowić wzór zachowania.
Ale powiem Wam najlepsze. W niedziele i tak wygra PIAST.
Piast Gliwice Całe Życie
29 wrz 05:56 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~piastuchUżytkownik anonimowy
~piastuch
No photo~piastuchUżytkownik anonimowy
do ~Baran:
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
26 wrz 22:11 użytkownik ~Baran napisał
Taka ocena meczu przez trenera to Katastrofa. King szczeście zawsze sprzyja lepszym nie wiesz o tym?
Tyś jest zryty koleś
26 wrz 23:08 | ocena:69%
Liczba głosów:13
69%
31%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NogaUżytkownik anonimowy
~Noga :
No photo~NogaUżytkownik anonimowy
Przywitamy piastoli odpowiednio. Pały przygotowane jak za dawnych dobrych komunistycznych czasów. Wszystkie posiłki z Ochojca ściągam. W końcu kilka lat służyłem w ORMO. Wiem czym to się je. Będzie pusty sektor piastoli, zapewniam. Spoko. Moja w tym Noga ...sorry...głowa.
28 wrz 20:24 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii