Matuszek zastąpi Brosza?!

Możliwe, że w piątek Górnika Zabrze w meczu przeciwko Wiśle Płock poprowadzi trener bramkarzy!

MFK Karvina - Gornik Zabrze
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

 

Podczas meczu z Cracovią (3:3) sędzia Paweł Raczkowski swoimi decyzjami wyprowadził z równowagi wiele osób, w tym trenera Marcina Brosza i jego asystenta Marka Kasprzyka. Obaj widząc, co się wyczynia na murawie, słusznie protestowali. Arbiter odesłał ich na trybuny. Po meczu trenerzy nie krytykowali pracy Raczkowskiego. Na ten temat woleli się nie wypowiadać.

 

Sprawą zachowania szkoleniowców zajmie się w środę Komisja Ligi. - Na posiedzenie wybiera się delegacja klubu, z jednym z trenerów, obydwaj nie pojadą, bo drużyna przygotowuje się do piątkowego spotkania z Wisłą Płock. Obecny będzie również prawnik klubu – tłumaczy Bartłomiej Perek, rzecznik prasowy Górnika. Przy Roosevelta mają nadzieję, że przedstawiciele Komisji Ligi spojrzą łaskawiej na zachowanie trenerów, bo Raczkowski prowadził to spotkanie fatalnie.

 

W innym przypadku Brosz i Kasprzyk najbliższe spotkanie będą obserwować z trybun. Wtedy drużyną z ławki pokieruje... trener bramkarzy Marek Matuszek. A dla Brosza będzie to kolejny mecz w tym sezonie, podczas którego zabraknie go przy ławce rezerwowych. W czerwcu w ostatnim spotkaniu pierwszoligowego sezonu w Puławach trener w pewnym momencie wbiegł na murawę. Sędzia odesłał go na trybuny, a piłkarska centrala ukarała. Premierowe spotkanie w ekstraklasie na Arenie Zabrze z Legią Warszawa obserwował w jednym ze skyboksów.

Komentarze (9)

Napisz komentarz
No photo
No photo~OkUżytkownik anonimowy
~Ok :
No photo~OkUżytkownik anonimowy
Przecież to nie jest tak, ze ktoś sobie podyktował karnego! Ten sędzia z Warszawy tylko czekał, żeby przy byle okazji podyktować karnego przy stanie 1-3! Tylko czekał na byle pretekst i podyktował karnego, to samo było w doliczonym czasie gry z Jagiellonią w Białymstoku! Okradł drużynę z 3 punktów, zawodników z premii, klub z wyższego miejsca, tysiące kibiców z radości. Tak tysiące, bo Gornik ma tysiące kibicow, przeogromny potencjał pomimo ogromnej konkurencji w regionie, w przeciwieństwie do Legii, Lecha, Korony, Śląska, które w ogromnych rejonachnie maja żadnej konkurencji. Gornik z tym potencjałem, prędzej lub później, będzie najlepszym klubem w Polsce i jest zagrożeniem dla sztucznie promowanej przez elity i media Legii! Gdyby sędziowie mieli gwizdać faule przy każdym podobnym kontakcie między piłkarzami, to mecz składałby się głównie z wykonywania rzutów wolnych i karnych!!!!!! Kawał łobuza!!!!!!!
Jak tak można, żeby ktos wyrabiał takie rzeczy i nie ponosił za to konsekwencji? Takie drukowanie ma swój całkowicie wymierny i negatywny przelicznik finansowy dla pokrzywdzonego klubu! Tysiace kibicow kibicuje, piłkarze trenują, starają się, są lepsi, zostawiają zdrowie na boisku, realizują założenia trenera, trener tez wkłada masę pracy i ktoś bezczelnie niszczy to wszystko! Na końcu tego wszystkiego drużyna przegrywa kilka spotkań i trener idzie do zwolnienia. Niebywały skandal! Nawet dzieci w szkole uczy się zasad fair play, sprawiedliwego sędziowania!!!!!
4 karne przeciwko Górnikowi w dwóch meczach w ostatnich sekundach meczów z Jaga i Cracovia, podobne interwencje w polu karnym obrońców drużyn Jagielloni i Cracovii bez konsekwencji! Drukarz! Ten sędzia powinien mieć zakaz sędziowania meczów Gornika, to nie jest osoba bezstronna i obiektywna!!!!!! 11 kartek dla Gornika w tym dwie czerwone!!!!! Sędzia z Warszawy i drużyna z Zabrza...Wiadomo o co chodzi, pewnie prywatnie kibic legii.....
A PZPN wprowadza jeszcze zakazy, które zabraniają piłkarzom i trenerom nazywać takie rzeczy po imieniu!
22 sie 17 11:06 | ocena:90%
Liczba głosów:20
90%
10%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jkwUżytkownik anonimowy
~jkw :
No photo~jkwUżytkownik anonimowy
Trener na trybuny ok,ale ten sędzia powinien zostać odsunięty na jakiś czas od sędziowania. Tylko ,że w PZPN pewnie uznali ,że wszystko było cacy.
22 sie 17 18:12 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~romanUżytkownik anonimowy
~roman
No photo~romanUżytkownik anonimowy
do ~Janek:
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
22 sie 17 10:19 użytkownik ~Janek napisał
Brosz za dużo szczeka i poco?Liga jest nędzna więc trenerzy i sędziowievpodobni.Cyrk na boisku to poco jeszcze poza nim?Wiadomo że które miejsce się nie zajmie to w el pucharów już piorą nas potęgi z Kazachstanu,Macedoni itp.
szczeka pies !
a trener nie po to układa grę zespołu by menadżer z auchanu w tak perfidny sposób pozbawiał ich punktów
22 sie 17 10:26 | ocena:94%
Liczba głosów:17
94%
6%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii