„Nerwówka” na Roosevelta

Malgorzata Mańka-Szulik
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Trener Leszek Ojrzyński, zarząd klubu i Adam Danch zostali w poniedziałek „zaproszeni” do zabrzańskiego ratusza.

O nerwowej atmosferze pod szatnią Górnika Zabrze pisaliśmy zaraz po niedzielnym meczu z chorzowskim Ruchem. W poniedziałek zespół miał tylko rozruch, którego nie prowadził Leszek Ojrzyński. Trener oraz zarząd zostali „zaproszeni” do urzędu. Podobnie jak Adam Danch, kapitan drużyny, który jak inni zawodnicy Górnika usłyszał po meczu wiele gorzkich słów „Piłkarzyki-pajacyki” to jedno z najbardziej łagodnych określeń. Piłkarze po meczu przepraszali za swoją grę. Nie pierwszy raz w ostatnich kilkunastu miesiącach. Dzisiaj żadne konkretne decyzje przyszłości nie zapadły, ale nie ulega wątpliwości, że przyszłość Leszka Ojrzyńskiego stanęła pod bardzo dużym znakiem zapytania. Być może poprowadzi zespół przeciwko Śląskowi, co ponoć nie jest takie oczywiste. Ktoś wspomniał o Mariuszu Rumaku, ktoś o Dariuszu Dźwigale... Górnik gra ze Śląskiem w piątek. To nie będzie na Roosevelta łatwy czas.

 

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~PiłkarzKSGUżytkownik anonimowy
~PiłkarzKSG :
No photo~PiłkarzKSGUżytkownik anonimowy
Zapraszam kibiców na następny mecz z Lechem Poznań do kupowania biletów.W cenie Hymn,cipliderki,atmosfera.Naprawdę będziemy sie starać może nawet powalczymy.Ja zbieram na domek nie duży 240m .Sroktoś też może się dociepnąć i pewnie ratusz coś da za szesnaste miejsce w lidze!
22 lut 16 18:30 | ocena:54%
Liczba głosów:13
46%
54%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Józef Sb. BytomUżytkownik anonimowy
~Józef Sb. Bytom :
No photo~Józef Sb. BytomUżytkownik anonimowy
Od samego mieszania herbata nie będzie słodsza. Tu jest potrzebny sponsor prawdziwego zdarzenia a nie miasta. W innym przypadku nic się nie zmieni, nie pomoże powiększenie ligi, bo znowu obudzimy się w ręką w nocniku.
23 lut 16 14:18 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HajerUżytkownik anonimowy
~Hajer :
No photo~HajerUżytkownik anonimowy
Przegonić tego błazna Ojrzyńskiego! On powinien się nazywać "Wielka gęba", potrafi tyko gadać, nic więcej. Obiecanki-cacanki, a głupiemu radość.
23 lut 16 15:39 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii