Czerczesow: Nie wiem, czy przy golu był spalony

Trener wicemistrza Polski zadowolony z pokonania Ruchu Chorzów. Podkreśla, że sytuacji na gole nie brakowało.

Legia Warszawa - Ruch Chorzow
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

- Szykowaliśmy się właśnie na takie spotkanie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Ruch w ostatnich dwóch meczach zagrał na zero z tyłu. Cieszymy się, że udało nam się odnieść zwycięstwo powiedział po meczu Stanisław Czerczesow, trener Legii Warszawa. -

Nie wiem, czy przy golu był spalony. Strzelony gol zawsze wpływa na przebieg meczu. Uważam, że zdobyliśmy bramkę zasłużenie. Gdyby piłka nie wpadła do siatki w tej sytuacji, wpadłaby w innej. Trafiliśmy w poprzeczkę, piłka przeszła tuż obok słupka. Mieliśmy swoje sytuacje.

Nikt nie zostawał z tyłu? Pazdan i Borysiuk asekurowali defensywę przy stałych fragmentach gry. Uwierzcie, skoro tak gramy, to chcemy tak grać.

W naszych meczach sparingowych Ondrej Duda i Michał Masłowski występowali na skrzydłach. Wiedzieliśmy, że Michał Kucharczyk i Guilherme byli zagrożeni pauzą, choć prawda jest taka, że nie spodziewaliśmy się, że wypadną na ten sam mecz. Tak się jednak stało, ale ich zastępcy dobrze zrealizowali swoje zadania. Ich gra nie była bezbłędna, ale to zdarza się każdemu.

Wiem, jak Michaił Aleksandrow gra, ale nie jesteśmy znajomymi. Jeśli podpisze kontrakt, wówczas się poznamy. Skoro daliśmy mu zielone światło na kontrakt z Legią, to oznacza, że gra dobrze. Jest reprezentantem Bułgarii, występował w Lidze Mistrzów i być może trafi do Legii. Jeśli tak się stanie, będzie mógł pokazać swoją przydatność do naszego zespołu.

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~AntyspinaczUżytkownik anonimowy
~Antyspinacz
No photo~AntyspinaczUżytkownik anonimowy
do ~dzonek:
No photo~dzonekUżytkownik anonimowy
28 lut 16 22:39 użytkownik ~dzonek napisał
to jo ci godom !!BYŁ!!!!
Ścisnij poslady i się nie spinaj hanysie. Może i był ale i tak przegraliscie 2:0
29 lut 16 14:45 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~dzonekUżytkownik anonimowy
~dzonek :
No photo~dzonekUżytkownik anonimowy
to jo ci godom !!BYŁ!!!!
28 lut 16 22:39 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii