Zachowanie piłkarza oraz trenera Arki pod lupą Komisji Ligi

Komisja ds. Etyki i Fair Play Polskiego Związku Piłki nożnej zwróciła się do Komisji Ligi w celu zbadania zachowania piłkarza Arki Gdynia Rafała Siemaszki oraz wypowiedzi trenera Leszka Ojrzyńskiego po meczu 36. kolejki ekstraklasy Arka - Ruch.

Arka Gdynia - Ruch Chorzow
 fot. Piotr Matusewicz  /  źródło: Pressfocus

Rafał Siemaszko, który w sobotę strzelił kontrowersyjnego gola Ruchowi oraz trener Arki, Leszek Ojrzyński mogą mieć problemy. Komisja ds. Etyki i Fair Play Polskiego Związku Piłki Nożnej zwróciła uwagę na zachowanie Siemaszki, a także na wypowiedzi Ojrzyńskiego zaraz po meczu z Ruchem (trener na konferencji prasowej stwierdził: - Mnie wstyd nie jest. Wstyd to jest kraść albo się obijać, a my pracujemy). Organ PZPN-u skierował całą sprawę do Komisji Ligi.

 

"Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN wyraża głębokie zaniepokojenie zachowaniem piłkarza Arki Gdynia Pana Rafała Siemaszko podczas meczu Arka Gdynia – Ruch Chorzów oraz publicznymi wypowiedziami trenera Arki Gdynia, Pana Leszka Ojrzyńskiego. W związku z tym Komisja ds. Etyki i Fair Play PZPN wnosi o rozpatrzenie tych zachowań i kieruje sprawę do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o zbadanie tych sytuacji" - czytamy w oświadczeniu.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~joUżytkownik anonimowy
~jo
No photo~joUżytkownik anonimowy
do ~jaza:
No photo~jazaUżytkownik anonimowy
31 maja 17 18:01 użytkownik ~jaza napisał
a wypowiedż prezesa Bońka ?
nie wiesz że rude-ryże to fałszywe?!
31 maja 17 23:38 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jazaUżytkownik anonimowy
~jaza :
No photo~jazaUżytkownik anonimowy
a wypowiedż prezesa Bońka ?
31 maja 17 18:01 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii