Moskal? Dźwigała? Rumak? Kto ewentualnie nowym trenerem Górnika

Leszek Ojrzyński
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących zmiany trenera.

Zabrzanie we wtorek dostali dzień wolnego. Pierwotnie nie było takiego planu, ale po - ponoć dosyć burzliwej - analizie meczu z Ruchem oraz poniedziałkowych wizytach zarządu, trenera Ojrzyńskiego i kapitana drużyny, Adama Dancha w urzędzie miasta, uznano, że jeden dzień na „reset” wszystkim może pomóc. W tej sytuacji przygotowania do meczu ze Śląskiem rozpoczną się dziś. Nie wiadomo, czy weźmie w nich udział Paweł Golański, który nie jest w pełni sił. A trzeba pamiętać, że we Wrocławiu z powodu kartek nie zagrają Paweł Widanow i Roman Gergel. Brak Bułgara może spowodować, że trener Ojrzyński wróci do systemu gry trzema środkowymi obrońcami, który w grudniu przyniósł zabrzanom kilka bezcennych punktów. Po zimowych transferach na Roosevelta wrócono do gry czwórką obrońców, ale dwie przegrane do zera, w dodatku po bardzo słabej grze – nikt nie zaczął ligi gorzej niż Górnik – wymagają reakcji. Tym bardziej, że po meczu ze Śląskiem zabrzanie grają bardzo trudne mecze z Lechem i Legią. Czy jeszcze z obecnym trenerem na ławce? Jak już informowaliśmy, w piątek Leszek Ojrzyński poprowadzi zespół. O tym, co wydarzy się później, nikt oficjalnie nie chce mówić. - Zobaczymy po Wrocławiu... - takie krótkie zdanie usłyszeliśmy w klubie. W tej sytuacji nic dziwnego, że pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących zmiany na stanowisku trenera na Roosevelta. Padają między innymi nazwiska Kazimierza Moskala, Dariusza Dźwigały, Artura Płatka i Mariusza Rumaka.
(NIK)

 

Komentarze (20)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Lucky LukeUżytkownik anonimowy
~Lucky Luke :
No photo~Lucky LukeUżytkownik anonimowy
Kto ogląda Dolcan w 1. lidze ten wie jaką kapitalną robotę wykonuje tam trener Dźwigała. Ten trener naprawdę zna się na robocie. Wg mnie dla Górnika trener idealny; na lata, do budowania fajnej, młodej, głodnej sukcesów drużyny.
A że Dolcan się sypie i może nawet nie wystartuje w rozgrywkach pierwszoligowych, trener byłby do wzięcia...
24 lut 16 06:49 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~LechuKCEUżytkownik anonimowy
~LechuKCE
No photo~LechuKCEUżytkownik anonimowy
do ~mr x:
No photo~mr xUżytkownik anonimowy
23 lut 16 20:11 użytkownik ~mr x napisał
rumak zaliczyl spadek moskala wywalili nawet z gks
Rumak zaliczył spadek, bo Zawisza miał ogromną stratę z jesieni do reszty stawki, już chyba zapomniałeś, że gdyby nie Rumak nie mieli by cienia nadziei na utrzymanie, a tak mieli na to szansę do ostatniego meczu.
23 lut 16 20:26 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
do ~HanysTroskliwy:
No photo~HanysTroskliwyUżytkownik anonimowy
23 lut 16 21:43 użytkownik ~HanysTroskliwy napisał
Platek z Waldochem by zagralo. I korzym do rezerw..
Maciek mi się nie podoba. Taki tłuścioszek. Ja wolę takich bardziej maczo. Ten nowy murzynek, no,no niczego sobie. Poolądałem go sobie dokładnie.
23 lut 16 22:58 | ocena:75%
Liczba głosów:4
25%
75%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii