Piłkarze Górnika: Jest nam po prostu wstyd!

Cracovia Krakow - Gornik Zabrze
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Nie udała nam się inauguracja nowej rundy, nie tak to sobie wyobrażaliśmy - mówił Szymon Matuszek po meczu z Cracovią.

Roman Gergel, pomocnik: - W trzeciej minucie było 1:0, a po 30 minutach już 3:0. Co prawda strzeliłem bramkę na 3:1, ale mówiono mi, że byłem na minimalnym spalonym. Z mojej perspektywy trudno mi powiedzieć, czy byłem na spalonym, czy nie. Dzisiaj nic nam nie wychodziło, po prostu graliśmy źle. Teraz musimy to wszystko przeanalizować, porozmawiać w naszym gronie i zrehabilitować się w derbach. Nie było w Krakowie naszych kibiców, którzy na pewno byliby mocno niezadowoleni z naszej postawy. Postaramy się zrehabilitować w Wielkich Derbach Śląska.

 

Adam Danch, obrońca: - Powiem krótko, jest nam po prostu wstyd! Nic nam nie wychodziło w tym meczu. Nie można zwalać na jedną czy drugą osobę winę za tę porażkę. Wszyscy jesteśmy drużyną i wszyscy odpowiadamy za to, co się stało w Krakowie.

 

Szymon Matuszek, pomocnik: Nie udała nam się inauguracja nowej rundy, nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Bardzo szybko straciliśmy bramkę, a potem Cracovia poszła za ciosem. Próbowaliśmy coś zmienić, jednak krakowianie wypunktowali nas już do przerwy. Teraz myślimy wyłącznie o meczu z Ruchem, musimy wygrać derby, zrehabilitować się przed kibicami. To nie był taki początek, jaki sobie wymarzyliśmy.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~engelbertUżytkownik anonimowy
~engelbert :
No photo~engelbertUżytkownik anonimowy
coś mi się widzi że pan Ojrzyński idzie w ślady Kasperczaka - kontrakty dla piłkarzyków i spuszczenie Górnika z "ekstrakasy"( to nie błąd)
15 lut 16 10:03
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JJUżytkownik anonimowy
~JJ :
No photo~JJUżytkownik anonimowy
Wynik tego meczu zrobil mi nastroj na sobotni wieczor
Oby tak dalej i w przyszlym sezonie ,,kurnik zebrze ,, w drugiej lidze w ramach sprawiedliwosci dziejowej za wyjatkowo ,,sportowa ,, postawe w meczu z lechem na koniec zeszlego zezonu
14 lut 16 14:15 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Bynajmniej nie muszą obiecywać że w następnym meczu będzie lepiej i zeby kibice ich nie opuszczali.Prezes to przewidział i sprzedał bilety jeszcze przed meczem z Cracovią.
14 lut 16 10:02 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii