Wiosna bez Grendela?! Golański może zdąży na derby

GORNIK ZABRZE - WISLA KRAKOW
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Kontuzjowani piłkarze Górnika Zabrze przeszli w Barcelonie szczegółowe badania.

Okazuje się, że najgorzej wygląda sytuacja Erika Grendela, którego prawdopodobnie czeka kolejny zabieg. Słowak z tego powodu stracił sporą część drugiej części rundy jesiennej. Nie grał między 10 a 16 kolejką. Z kolei w meczu z Jagiellonią (4 grudnia) musiał opuścić boisko już w 11 minucie. Grendel zimą nie trenował, jednak trenerzy mieli nadzieję, że uda się go doprowadzić do zdrowia bez konieczności zabiegu. Nic z tego. To oznacza, że w najlepszym razie Grendel będzie gotowy do gry w końcówce sezonu.
Do Barcelony pojechali czterech piłkarze, którzy mają problemy ze zdrowiem - Paweł Golański, Paweł Widanow, Roman Gergel i Erik Grendel. Profesjonalnie zajął się nimi dr Ramón Cugat, lekarz klubowy Barcy.
Paweł Golański? Badania wykazały, że uraz mięśnia nie jest zbyt poważny, jak się początkowo wydawało i Golański prawdopodobnie po około 2 tygodniach powinien wrócić do treningów z zespołem. Szansa, że zagra z Cracovią jest w zasadzie żadna. Być może były reprezentant Polski będzie gotowy na derby z Ruchem.

 

Od księdza do Marka Citki, od Marka Citki do muzeum. Jak wędrowała koszulka Deyny?

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Golański młody to kontuzja szybko sie wyleczy.
29 sty 16 17:45
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii