Piast zapewnia, że nie szuka następcy Wdowczyka

W gliwickim klubie zaprzeczają, jakoby pozycja trenera Dariusza Wdowczyka wisiała na włosku. Pisaliśmy o obecności na piątkowym meczu byłego selekcjonera i trenera Ruchu, Waldemara Fornalika. - Mecz ze Śląskiem oglądało sześciu różnych trenerów, a przewodniczący rady nadzorczej klubu, Grzegorz Jaworski, zna się z trenerem Fornalika od lat - usłyszeliśmy przy Okrzei.

Dariusz Wdowczyk
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

Władze klubu mają nadzieję, że dobra postawa drużyny w meczu ze Śląskiem będzie kontynuowana w kolejnych spotkaniach, a do niezłego stylu dojdą także zwycięstwa i upragnione punkty, bo tego przecież brakuje najbardziej w tym sezonie.

Dwa wykorzystane rzuty karne i Piast miałby na swoim koncie 4 punkty więcej, zdecydowanie lepszą pozycję w lidze i plotek o możliwej zmianie trenera nikt nie brałby nawet pod uwagę...
Kolejna okazja do uspokojenia kibiców - już dziś w pucharowym meczu ze Stalą Mielec. Zwycięstwo i awans do kolejnej rundy dałyby trenerowi i drużynie niezbędny komfort do odpowiedniego przygotowania się do ligowej potyczki z Legią w piątek.

Z tej samej kategorii