„Kostia” odżył w Hiszpanii. Czy wiosna dla Piasta będzie lepsza?

Konstantin Vassiljev zakończył obóz w Albirze z dwoma golami w sparingach. Reprezentant Estonii dołożył cegiełkę do wygranej z Chińczykami.

Korona Kielce - Piast Gliwice
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Jesień w wykonaniu 33-letniego pomocnika była fatalna. Nie dość, że Kostia zmarnował dwa ruty karne, to jeszcze miał problemy ze zdrowiem. Zimowe sparingi, a przede wszystkim zgrupowanie w Hiszpanii udowodniło jednak, że Estończyk wraca do dawnej formy. Vassiljev najpierw strzelił gola mołdawskiej drużynie FC Sfintul a wczoraj otworzył wynik sparingu z chińską drużyną Changchun Yatai. Było to już drugie spotkanie obu drużyn w ostatnich 3 dniach. W piątek bowiem gliwiczanie zremisowali 2:2. W niedzielę udało się wygrać, a podopieczni Waldemara Fornalika zagrali w innym składzie, być może bardziej zbliżonym do tego, który wybiegnie w następny poniedziałek w meczu ligowym z Jagiellonia. 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~koham szajse SzportUżytkownik anonimowy
~koham szajse Szport :
No photo~koham szajse SzportUżytkownik anonimowy
Jak wy z tego Sportu umiejętnie potraficie ukręcić bat z byle knuta. Poprzedni artykuł o Hiszpanie który odżył w Polsce a teraz o Estończyku który odżył w Hiszpanii. W którym kraju odżyją nasi? Jaki będzie następny tytuł, może zgadnę, "Na MŚ w Rosji polscy kibice przeżyją koszmar" ?
5 lut 18:33 | ocena:78%
Liczba głosów:9
78%
22%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
~Jontek :
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
Piast grał z takimi potęgami że tylko pozazdrościć formy!
6 lut 01:46 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii