W Piaście szykują się wzmocnienia. Mają to być skrzydłowy i napastnik

Mimo że w Piaście pojawił się Michal Papadopulos, trener Radoslav Latal nie ukrywał, że potrzebuje jeszcze wzmocnień.

George Tucudean
 /  fot. Piotr Kucza  /  źródło: newspix.pl

Nowe twarze miały się pojawić na obozie Piasta w Hiszpanii w weekend. - W Alicante dołączą do drużyny skrzydłowy i napastnik. Nie chcę na razie mówić o nazwiskach, bo nie jesteśmy w stu procentach dogadani. Rozmowy nie są łatwe, ale myślę, że wszystko będzie dobrze i nam wiosną pomogą. Zawsze chodzi na końcu o pieniądze - mówił nam przed wylotem na zgrupowanie czeski szkoleniowiec.
Z zapowiedzi nie wyszło kompletnie nic, bo nowych piłkarzy jak nie było, tak nie ma. Do Piasta w weekend miał dojechać m.in. Valmir Berisha, ale szwedzki napastnik zaprzeczył takim informacjom. - Proszę przekazać, że nie otrzymałem oferty z Piasta i pierwszy raz słyszę w ogóle o takim klubie - powiedział nam Berisha.
Kandydatów do ataku mają jednak w Gliwicach kilku. Według naszych informacji na liście życzeń jest m.in. Martin Doleżal. Czeski snajper FK Jablonec był już na celowniku gliwiczan latem, ale - jak swego czasu mówił udziałowiec Zbigniew Kałuża – „prezes Sarkowicz pojechał po Doleżala i wrócił z niczym”. Jablonec jednak nie chce oddać napastnika za „czapkę gruszek” - to po pierwsze. Po drugie, o piłkarza starał się lider ekstraklasy Jagiellonia. Przymierzani do Piasta są także Rumun George Tucudean z zespołu Pandurii Targu Jiu oraz napastnik z Austrii. Problemem są jednak pieniądze, które trzeba zapłacić za każdego z nich. Rozmowy i negocjacje się przeciągają, a czasu na przygotowania do wiosny zostało coraz mniej. W Hiszpanii wicemistrzowie Polski przebywać będą do końca stycznia.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Kolejni obcokrajowcy sortu X bravo trybuny pełne>
25 sty 17 02:30 | ocena:75%
Liczba głosów:4
25%
75%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii