Jest wielka niemoc i nie wiemy, czym ona jest spowodowana

Gornik Zabrze - Lech Poznan
 /  fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Po przegraniu u siebie 0:2 z Lechem Poznań trudno się dziwić, że piłkarze Górnika Zabrze są bardzo rozczarowani i zawiedzeni.

Szymon Matuszek (pomocnik Górnika): - Jest wielka niemoc i nie wiemy, czym ona jest spowodowana. W szatni jesteśmy pozytywnie naładowani, czasami nawet za bardzo, wychodzimy na boisko z energią i tracimy jedną, drugą bramkę. I potem bardzo trudno nam się podnieść, odmienić losy spotkania. Na pewno gdzieś czegoś nam brakuje, a przede wszystkim – goli.

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): - Nikt się tego nie spodziewał. Wiadomo, jak to wszystko wygląda, wiadomo, że jest źle, ale na gorąco nie chcę tego wszystkiego komentować. Mamy za sobą czwarty mecz w tym roku i zero bramek strzelonych. To mówi samo za siebie. To prawda, że nie gramy dobrze, że nic nam nie wychodzi, ale ci ludzie, którzy są w Górniku naprawdę potrafią grać w piłkę. Na pewno jest jeszcze nadzieja, nie możemy spaść z Ekstraklasy.

Radosław Janukiewicz (bramkarz Górnika): - Zagraliśmy słabo, jeśli chodzi o ofensywę, nie stwarzaliśmy sobie praktycznie sytuacjo bramkowych. To na pewno było zasłużone zwycięstwo Lecha. Co do tych dwóch puszczonych przeze mnie bramek to na pewno były to ciężkie strzały. Czy mogłem je obronić? Trudno mi powiedzieć, zobaczymy to na pomeczowej analizie.

 

 

 

Z tej samej kategorii