Nie ma już biletów na mecz Górnik - Legia

Ogromne zainteresowanie kibicow meczem Gornik Zabrze - Legia Warszawa
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Dziś w Zabrzu pod stadionem przy ulicy Roosevelta prowadzono sprzedaż wejściówek na spotkanie Górnik Zabrze - Legia Warszawa. Po 16.00 klub poinformował, że biletów na ten mecz już nie ma.

Dziś rano przy stadionie Górnika wystartowała sprzedaż biletów na inaugurujący sezon mecz beniaminka ekstraklasy z Legią Warszawa (sobota, 15 lipca). Wystartowała i szybko się zakończyła. Około godziny 14.30 w kasach zostało tylko 1000 wejściówek. Po 16.00 wszystkie zostały wyprzedane.

 

Sprzedaż biletów była prowadzona w 9 punktach kasowych. Pod każdym z nich tworzyły się długie kolejki. Tak wielkie zainteresowanie inauguracyjnym meczem Górnika w sezonie 2017/2017 nie może nikogo dziwić. Starcie z aktualnym mistrzem Polski, w dodatku po wywalczonym w niesamowitych okolicznościach awansie do ekstraklasy musi wzbudzać wielkie emocje. Spotkanie to obejrzy ponad 22 tysiące widzów.

Komentarze (20)

Napisz komentarz
No photo
No photo~IsioUżytkownik anonimowy
~Isio
No photo~IsioUżytkownik anonimowy
do ~Janek:
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
11 lip 15:01 użytkownik ~Janek napisał
Górnik słaby zespół to kibice idą Legię zobaczyć.Górnik pewnie dostanie z piątkę.Jak można latem marnować czas na jakąś ekstraklase?!
Zobaczyc Legie? W pierwszej lidze na Górnika chodziło po 21000kibicow! Górnik może przegrywać od lat, spadać z ekstraklasy, grać w I lidze i ten slaby Gornik będzie grał dla 20 tysiecy kibiców! Taki Piast może walczyć o mistrzostwo, być wicemistrzem i tylko wtedy ledwie zapełni swój stadion, zagra ewentualnie dla 8 tysiecy ludzi, zazwyczaj gra dla 4 tysiecy. Piast przegrywający, spadający z ekstraklasy, grający w I lidze będzie grał dla 2-3 tysiecy ludzi! Górnik grający o mistrzostwo Polski będzie grał dla 60 tysiecy, tylu będzie chętnych! I to jest klub w regionie, gdzie jest ogromna konkurencja, masa innych klubów.

Nie tak jak: Korona, Lech, Legia, Jagiellonia, które nie maja w ogromnych regionach praktycznie żadnej konkurencji! Kluby nie mające w regionach żadnej konkurencji!!!!

Wyobraźmy sobie, że Legia osiąga wyniki Górnika, ile na nią przyjdzie kibiców? Tyle ile na Gornik-Podbeskidzie, Gornik- GKS, Gornik- Zagłębie Sosnowiec w I lidze po 20000 kibiców? Czy gdy Gornik bronił się przed spadkiem z ekstraklasy na meczu Gornik- Korona 20000 kibiców! Wolne żarty!
11 lip 19:09 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~pabloUżytkownik anonimowy
~pablo
No photo~pabloUżytkownik anonimowy
do ~Kibic :
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
11 lip 15:48 użytkownik ~Kibic napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Bedziecie wstydem nawet w 1 lidze .
11 lip 16:32 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Mati85ttUżytkownik anonimowy
~Mati85tt
No photo~Mati85ttUżytkownik anonimowy
do ~Kibic niemiecki :
No photo~Kibic niemiecki Użytkownik anonimowy
11 lip 20:10 użytkownik ~Kibic niemiecki napisał
Co to za klub bez barw Górniczych a kibice bez swoich klubowych koszulek wzorujecie się na kibicach Chorwackich co wam bardzo daleko a jeśli mam być sprawiedliwy to daleko wam też do kibiców RUCHU CHORZÓW to są władcy GÓRNEGO ŚLĄSKA I NAJLEPSZI wiem że są
Haha w czym sa?? W 10 w europie?? Czlowieku skad ty to wziales??! Nawet w czolowej dzisiatce w Polsce nie sa, a co dopiero w europie??? Po 4,5 tys chodza na mecze z marna oprawa, przecietnym dopingiem a ty twierdzisz ze sa czolowka w europie...litosci... Po prostu smiech na sali jak ludzi wyobraznia potrafi poniesc;]
11 lip 23:20 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii