Michal Papadopulos: Mam świadomość, że popełniłem błąd

Piast Gliwice przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 1:3, a honorowe trafienie dla gliwiczan zdobył Michal Papadopulos. Piast powinien zdobyć jeszcze kilka bramek, a sam Czech rozpamiętywał jedną, konkretną sytuację, być może przełomową w kontekście całego meczu.

Piast Gliwice - Pogon Szczecin
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Michal Papadopulos przy stanie 0:1 dla Legii miał świetną sytuację, w której powstrzymany został tylko przez stopera reprezentacji Polski, Michała Pazdana. - Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji... Sam miałem jedną stuprocentową, by strzelić na 1:1. Szczerze mówiąc myślałem, że trafiam na pustą bramkę i nie zauważyłem stojącego na linii Michała Pazdana. W futbolówkę trafiłem czysto i myślałem, że jeżeli szybko uderzę, nikt nie zdoła już interweniować. Byłem w takiej pozycji, że nie mogłem zobaczyć nadbiegającego rywala. Stałem tyłem, odwracając się na lewo, a on pojawił się z prawej strony. Mój błąd... Bardzo tego żałuję, bo mam świadomość, że gdybym zdobył gola, to ten mecz mógłby ułożyć się zupełnie inaczej - tłumaczył się z niewykorzystanej sytuacji Papadopulos.

 
- Walczymy o dobro drużyny, nie bramki czy indywidualne statystyki. Najważniejszy jest w tej chwili Piast, a on potrzebuje zwycięstw i punktów.Mam nadzieję, że wreszcie przerwę tę serię i za tydzień moje trafienie pomoże nam wreszcie wygrać. Teraz bierzemy się do dalszej pracy. Przed nami następny mecz, w którym zawalczymy tylko o trzy punkty - stwierdził na zakończenie napastnik Piasta.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~sławUżytkownik anonimowy
~sław :
No photo~sławUżytkownik anonimowy
My, to znaczy większość kibiców, znamy i nadal słyszymy te gadki,
od początku sezonu, trudno znaleźć piłkarza Piasta,
który by nie popełnił błędu i nie mówił, że żałuje tej sytuacji.
W drużynie Piasta w tym sezonie, są same błędy i nieporadność,
trudno uznać, że grają w tym klubie zawodowcy.
14 sie 17 09:05
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Ja nie bo nie straciłem czasu na ekstraklase!
13 sie 17 18:21
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii